پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

چگونگی آسیب دیدن یک روحانی توسط بیمار روانی در تهران + فیلم
حجت الاسلام سندگل درباره نحوه آسیب دیدن خود توسط یک بیمار روانی توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت‌الاسلام‌ سندگل از طلاب حوزه علمیه چیذر تهران که دوشنبه هفته گذشته توسط همسایه خود با قمه مجروح شد درباره چگونگی وقوع این اتفاق دلخراش توضیح داد.

پیش‌تر امیر هادیان از همراهان روحانی مجروح شده گفته بود این حمله از سوی همسایه طبقه پایین حاج آقای سندگل و در درون ساختمان محل سکونتشان رخ داده است و طبق اظهارات پلیس، فرد ضارب در بازجویی‌ها ادعا کرده است که شیطان به من الهام کرد به او حمله کنم.

هادیان با اشاره به اینکه در زمان حادثه حجت الاسلام سندگل به همراه همسر خود در حال خروج از منزل بوده‌ است، اظهار کرده بود: پس از عبور از مقابل منزل فرد ضارب که جواب سلام حاج آقا را هم داده است ناگهان با ضربه مشتی به سمت این روحانی حمله کرده سپس سعی می‌کند با قمه ضرباتی به این دو نفر وارد کند.

او بیان داشته بود: به دلیل اینکه حجت الاسلام سندگل برای جلوگیری از اصابت قمه به همسرش وی را در آغوش گرفته و بدنش را سپر می‌کند تمام ضربات به بدن این روحانی وارد می‌شود که از ناحیه صورت، گردن، کتف، پهلو و بازو مصدوم شده است.

هادیان با اشاره به اینکه دستور ترخیص این روحانی مجروح از بیمارستان صادر شده است، تصریح کرده بود: به دلیل شدت جراحت صورت مضروب، پزشکان احتمال می‌دادند اعصاب قطع شده و نصف صورت فلج شود اما الحمدلله مشکلی در این رابطه نبوده و خطر برطرف شده است لذا پزشکان پس از درمان و پانسمان جراحات وی را مرخص کرده‌اند.

دانلود

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.