پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد;
کشف ۲۳۰ فقره سرقت مغازه با انهدام باند سارقان در مازندران
فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام باند سارقان مغازه و کشف 230 فقره سرقت به ارزش20 میلیارد ریال در عملیات ضربتی پلیس آگاهی شهرستان قائم شهر خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سید محمود میرفیضی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از واحد های صنفی و مغازه ها در سطح شهرستان قائم شهر، موضوع در دستور کار ویژه فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی رد دو سارق مغازه که یک مرد و یک زن بوده را در یکی از مناطق مسکونی شهر شناسایی و با هماهنگی قضائی این افراد را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: متهمان به سرقت که در پوشش خریدار پس از ورود به مغازه با همکاری یکدیگر با سو استفاده از غفلت فروشنده، اقدام به سرقت می کردند در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی و۲۳۰ فقره سرقت از واحد های صنفی عرضه محصولات لوازم خانگی،خواربار فروشی و پوشاک اقرار کردند.

سردار میرفیضی، عنوان داشت: متهمان همچنین به سرقت از مغازه ها با همدستی افرادی دیگر در سطح شهرستان های” قائم شهر، ساری، بابل،آمل، بهشهر، نوشهر، نکا”و استان”خراسان رضوی” اقرار کردند.

سردار میرفیضی، خاطر نشان کرد: با دریافت مشخصات دیگر اعضای این باند، پنج متهم دیگر این پرونده شامل یک زن و چهار مرد در عملیاتی ضربتی پلیس دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنان انواع اموال مسروقه شامل لوازم خانگی، البسه و پوشاک و چندین ثوب پارچه مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی مازندران ارزش ریالی کشفیات اموال مسروقه را بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در این ارتباط سه متهم به مالخری نیز شناسایی و دستگیر شدند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار میرفیضی با اشاره به اینکه تاکنون تعدادی از مالباختگان شناسایی شدند، افزود : تلاش برای بازگرداندن اموال مکشوفه به مالباختگان با هماهنگی قضائی ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.