پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آیت‌الله ناصری در دیدار اصحاب رسانه: مراقب توطئه داخلی در انتخابات باشیم
آیت‌الله محمدعلی ناصری گفت: احساس هر نوع اختلاف و درگیری در این روزها وجود دارد و دشمن داخلی و خارجی در تلاش هستند که از اختلافات احتمالی آشوب‌های بزرگی به راه بیاندازد که باید مراقبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حضرت آیت‌الله محمدعلی ناصری صبح امروز در دیدار اصحاب رسانه و اعضای شورای قشر بسیج رسانه استان اصفهان اظهار کرد: تلاش همه نخبگان در روزهای اخیر باید حمایت از رهبر انقلاب و تلاش برای حفظ آرامش کشور باشد، چرا که روز جمعه و شنبه روزهای حساسی برای کشور است.

آیت‌الله ناصری افزود: احتمال هر نوع اختلاف و درگیری در این روزها وجود دارد و دشمنان داخلی و خارجی در تلاش هستند که از اختلافات احتمالی آشوب‌های بزرگی به راه بیاندازد که باید مراقبت کرد.

ایشان ضمن تأکید بر اقامه نماز امام زمان(عج) در این ایام و برای ختم به خیر شدن انتخابات تأکید کردند: باید با مدد خواستن از حضرت حق بخواهیم ضمن حفظ آرامش آن چیزی که به صلاح مملکت و کشور است با نظارت حضرت ولیعصر (عج) اتفاق بیفتد.

مدیر حوزه علمیه حضرت ولیعصر (عج) اصفهان با اشاره به لزوم مراقبت از به آشوب کشیده شدن اختلافات انتخاباتی گفت: در میان دشمنان باید از دشمن خارجی بیشتر ترسید برنامه‌هایی دارند تا در روز انتخابات و بعد از آن مشکلاتی را ایجاد کنند.

آیت‌الله ناصری در بخش دیگری از صحبت‌های خود خطاب به اصحاب رسانه تاکید کرد: باید توجه کنید که این مسئولیت و جایگاه شما هدیه‌ای از جانب خداوند است که برای آن باید قدردان امام زمان (عج) باشید، شما برای این جایگاه انتخاب شده‌اید و باید مسئولیت خود را فقط برای رضای خدا به نحو احسنت به انجام برسانید.

وی در ادامه با بیان اینکه مقام معظم رهبری تنها هستند، تأکید کرد: در صحنه کارزار امروز افق فعالیت و درک خود را بیانات رهبر انقلاب قرار دهید که ایشان صلاح مملکت را می‌خواهند، پس هرچه فرمودند انجام دهید.

مدیر حوزه علمیه حضرت ولیعصر (عج) با تسلیت ایام سوگواری دهه فاطمیه با اشاره به جایگاه والای حضرت زهرا (س) در جهان خلقت بیان داشت: حضرت زهرا (س) مرکز عصمت در جهان خلقت هستند و اگر ایشان نبودند عصمتی هم وجود نداشت و طبق روایات خداوند می‌فرماید اگر زهرا (س) نبود جهانی نیز خلق نمی‌شد.

آیت‌الله ناصری در پایان تصریح کرد: دنیا محل کسب توشه برای آخرت است، باید تلاش کرد در این دنیای موقت که پلی به سوی زندگی ابدی است از سرمایه عمر و سلامتی به نحو احسن برای انجام واجبات و ترک محرمات و نیز کسب اعمال نیکو بهره ببریم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.