پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به قلم سعید زحمتکش ناندلی لاریجانی;
مشق دل
این روزها خوب نگاه کنید که در جامعه چه خبر است و چه اتفاقاتی رخ می‌دهد; ببینید کسانی که یک عمر زیر این پرچم هستند ،چگونه خودشان را عمدا به نفهمیدن، نشنیدن و ندیدن دربرابر مشکلات جامعه اسلامی زده‌اند!!!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

این روزها خیلی از صداها به همین سادگی در نطفه خفه می‌شوند و خیلی‌ها را به راحتی آب خوردن ،حذف می‌کنند.

هم خودشان قانون وضع می‌کنند، هم خودشان قانون را تفسیر می‌کنند، هم اجرایش می‌کنند، هم تهدید می‌کنند و مع الاسف کمترین توجه را به رهنمودهای ضعیم این کشوردارندوجالب تراینکه خودشان یک هضم کننده محسوب می شوند .

مابقی افرادی که ادعای آزادی‌خواهی و انقلابی‌گری دارند نیز چنان تنهایت می‌گذارند که اصلا نمی‌توانی باور کنی!
به راحتی اعتراض و انتقادات مشروعت را توهین به مقامات و مقدسات عنوان می‌کنند و با هر ابزار ممکن برچسب های متنوع ومنسوخ شده، بساطت را جوری جمع می‌کنند که در مخیله‌ات هم نمی‌گنجد.

آخر کار نیز سوپر آزادی‌ خواهان طوری علیه‌ات متحد می‌شوند که حتی «اشباه الرجال و لا رجال» نیز برای توصیف‌ شان کم است که سکوت بهترین راه برون رفت از این شرایط فعلی هست و بماند.
این روزها خوب نگاه کنید که در جامعه چه خبر است و چه اتفاقاتی دارد رخ می‌دهد. ببینید کسانی که یک عمر زیر این پرچمند،چگونه خودشان را عمدا “به نفهمیدن و نشنیدن و ندیدن دربرابر مشکلات جامه اسلامی زده‌اند!!!

دراین روزها که مردم مبارز ومقاوم ایران زمین که دربرابر همه ی سختی ها و مشکلات و با تقدیم این همه جوان پرپر شده به انقلاب اسلامی،خم به ابرو نیاورده اند ،امروز نیز همچنان از این طرف و آن طرف ندای هل من ناصرحضرت اباعبدالله(ع)حسین بن علی (ع)به گوش می رسد و باز هم همین مردم از جنس عابس وحر ووهب و…لبیک گویان به سمت کربلای معلی رهسپار مشرف می شوند و با حضرتش تجدید پیمانی دوباره می کنند و در امتدادش تجدید میثاقی دوباره با انفلاب و شهدا و آرمان های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت می گیرد.

(سعیدزحمتکش ناندلی لاریجانی)

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.