پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سرهنگ یاراحمدی خبر داد؛
دستگیری باند سارقان مسلح دستگاه‌های فلزیاب
سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک باند سرقت مسلحانه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ یاراحمدی سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تاریخ بیست و یکم شهریورماه، سارقانی به یک شرکت خصوصی که دستگاه فلزیاب عرضه می‌کرد، دستبرد زدند.

وی در ادامه افزود: پس از اعلام شکایت این شرکت خصوصی مبنی بر سرقت مسلحانه به کلانتری، نیروهای پلیس نسبت به تشکیل پرونده اقدام کردند و تحقیقات پلیسی آغاز شد.

سرهنگ یاراحمدی بیان کرد: سه نفر در پوشش خریدار دستگاه فلزیاب به این شرکت مراجعه و اقدام به سرقت دستگاه فلزیاب کردند که ارزش هر یک از دستگاه‌ها ۳۰ میلیون تومان بوده است.

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: این افراد که دو مورد دیگر سرقت مسلحانه در سایر شهرها داشتند و برای فروش اموال سرقتی به غرب کشور رفته بودند. مخفیگاه این باند سرقت مسلحانه شناسایی شد و پس از ورود به مخفیگاه مشخص شد که کسی آن جا سکونت ندارد، به همین منظور محدوده رفت و آمد این سارقان بررسی و شناسایی شد و سپس این سارقان دستگیر شدند.

سرهنگ یاراحمدی عنوان کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این سارقان مسلح تعداد ۲۰ دستگاه فلزیاب را به سرقت بردند که ارزش تقریبی کل این دستگاه‌ها ۶ میلیارد ریال برآورد شده است. همچنین یک مال خر که با این ۳ سارق مسلح همکاری داشت، دستگیر شد.

وی در پایان گفت: فعالیت شرکت‌هایی که دستگاه‌های فلزیاب را به فروش می‌رساندند، غیر مجاز بود و با این شرکت‌ها نیز برخورد خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.