پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
اقدام جالب بانک ملی شعبه مرکزی بابلسر برای کودکان + تصاویر
مدیریت بانک ملی شعبه مرکزی بابلسر برای رفاه حال مشتریانی که کودک خردسال همراه دارند اقدام به تهیه اقلام و تجهیزات سرگرمی نموده، که این ایده برای اولین بار در کشور صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فریبرز قلی زاده رئیس بانک ملی شعبه مرکزی بابلسر گفت : در طول وقت اداری بر خود وظیفه می دانم برای روال کار و رضایت مشتریان در بین آنها بروم و جویای خدمات دهی پرسنل به ارباب رجوع شوم تا ببینم چه کاستی های در شعبه وجود دارد.
قلی زاده بیان داشت: به صورت اتفاقی یک روز برای سرکشی به جمع مشتریان رفتم در همین هنگام خانمی را دیدم که برای امور بانکی همراه با کودک خود به شعبه مراجعه کرده بود چون جمعیت و مراجعه کننده زیاد بود این خانم کمی کارش به طول انجامید در همین هنگام فرزند خردسال او چون خسته شده بود مادر خود را کلافه کرده و مادر از این زمانی که به او می گذرد ناراحت است در همین موقع به فکرم رسید برای رفاه مشتریان و سرگرمی کودکان همراه ، مکانی از شعبه را اختصاص بدهیم برای کودکان تا در مواقع ازدحام مشتری ، کودکان سرگرم بازی و کشیدن نقاشی شوند تا والدین بتوانند با خیالی راحت امور بانکی خود را انجام دهند ، با مسئولیت خود اقدام به تهیه وسایل بازی برای کودکان کردیم و با مدیریت شعبه استان هماهنگی به عمل آوردیم و الان خوشحال هستیم که توانستیم برای رفاه و سرگرمی عزیزان خردسال مان قدمی برداشتیم .

این مسئول هدف از این کار را رضایت مندی مشتریان و سرگرمی کودکان همراه عنوان کرد و افزود : این ایده برای اولین بار در کشور صورت گرفته و خوشحال هستیم که مشتریان عزیز ما با خاطری آسوده می توانند به امور بانکی خود برسند و اولویت کار ما رضایت مشتری است.

رئیس بانک ملی شعبه مرکزی بابلسر در پایان ضمن رضایت مندی مشتریان گفت : در مواقع ای می بینیم وقتی کار والدین به اتمام می رسد کودکان دوست ندارند محل بازی خود را ترک کنند .

خبر از: اسماعیل فلاح خبرنگار مازندرانه در بابلسر

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.