پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد;
کشف اموال مسروقه در طرح پاکسازی مناطق آلوده در ساری
معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران از کشف اموال سرقتی به ارزش 700 میلیون ریال و مقاديري موادمخدر در طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي نقاط آلوده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ ناصر علی صفر پور با اعلام این خبر افزود: در راستای پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر،سارقان،مجرمان سابقه دار ، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خیز شهر ساری به اجرا در آمد.

وی افزود:در اجرای این طرح مأموران انتظامی این فرماندهی با هماهنگی قضائی و در عملیاتی ضربتی با حضور در یکی از مناطق آلوده و جرم خیز، موفق شدند، ۳ دستگاه موتور سیکلت،۱ دستگاه خودرو ،سلاح شکاری،۱۱ قبضه سلاح سرد،۳ دستگاه دوچرخه و تعداد قابل توجهی اموال سرقتی را به همراه مقادیری موادمخدر کشف کنند.

سرهنگ صفر پور و ارز کالاهای سرقتی کشف شده در این طرح را بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریالی عنوان کرد و با اشاره به اجرای موفقیت‌ آمیز این طرح ، عنوان داشت : در این طرح ۸ متهم به سرقت از سارقان سابقه دار شناسایی و دستگیر شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان در پایان ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم با پلیس، اظهار داشت: هدف از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده، ایجاد امنیت پایدار و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.