پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دبیر جشنواره بسیج و رسانه مازندران خبر داد;
آغاز ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره بسیج و رسانه مازندران
دبیر جشنواره بسیج و رسانه مازندران از آغاز ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سینا قربانی با اشاره به آغاز ارسال آثار به جشنواره بسیج و رسانه اظهار کرد: سازمان بسیج رسانه مازندران در زمینه ترویج و تبیین نقش رسانه در جامعه،اقدام به برگزاری جشنواره استانی بسیج و رسانه کرده است.

وی ادامه داد: جشنواره بسیج و رسانه مازندران در ۱۱ محور و ۱۱ بخش برگزار می‌شود.

دبیر جشنواره بسیج و رسانه مازندران با بیان اینکه جشنواره در محورهای اقتصاد مقاومتی،سبک زندگی ایرانی، اسلامی،ترویج فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و شهادت، نقش باورهای دینی  در جلوگیری از چالش‌های اجتماعی – آسیب‌های اجتماعی،سنت و آداب و رسوم دینی ( نماز ،روزه‌داری، خمس ،زکات و امر به معروف و نهی از منکر)،حجاب و عفاف،تبیین شعار سال،اندیشه‌های امام و رهبری،استکبار ستیزی،سیاسی،اجتماعی برگزار می‌شود،خاطرنشان کرد:تمامی خبرنگاران شاغل در خبرگزاری‌ها،نشریات و پایگاه‌های خبری استان مازندران می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.

 قربانی افزود: هر خبرنگار می‌تواند در دو بخش شرکت کرده و در هر بخش فقط سه آثار ارسال کند.

وی با اشاره به نحوه ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره بیان کرد: آثار ارسالی باید از تاریخ از تاریخ ۱۴ آبان ماه ۹۶ تا ۱۴ مهر ماه ۹۷ در رسانه‌ها منتشر کرده باشد.

دبیر جشنواره بسیج و رسانه مازندران در پایان گفت: علاقه‌مندان باید فایل آثار خود را یا به‌صورت gpj و یا pdf به آدرس ایمیل J.basijvarasane@gmail.com ارسال کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.