پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
رویای پردیس سینمایی ساری در مرز واقعیت قرار گرفت
حوزه هنری مازندران به منظور جذب سرمایه گذار جهت ساخت سینمای چندسالنه(پردیس) با حضور مسئولان امور سینمایی حوزه هنری کشور و بخش خصوصی تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در ادامه پیگیریهای این نهاد جهت ساخت پردیس سینمایی در مرکز استان، این بار سه شنبه ۲۵ مهر ۹۶ نشستی با حضور مسئولان حوزه هنری، موسسه فرهنگی بهمن سبز و نماینده سرمایه گذار شکل گرفت. سینا دلشادی رییس حوزه هنری مازندران در ابتدای این نشست، نبود سینمای چند سالنه را در استان به خصوص مرکز آن ( ساری) یک کمبود برشمرد و تاکید کرد که ساخت چنین مجموعه ای متشکل از چند سالن نمایش فیلم و مراکز فرهنگی تجاری تفریحی برای شهر بزرگی همچون ساری را یک ضرورت است.
در ادامه محمود کاظمی مدیرعامل موسسه فرهنگی بهمن سبز و سهیل جهان بیگلری رییس هیات مدیره این موسسه با بررسی ابعاد مختلف فرایند ساخت پردیس سینمایی در محل سینما ایران شهر ساری، نمونه های موفق پردیسهای سینمایی سایر استانها را مورد ارزیابی قرار دادند.
در پایان، نماینده سرمایه گذار با تشریح اهداف خود، خواهان همکاری بیشتری از سوی مسئولان شده و مقرر شد پس از بررسی نقشه این بنا، در نشست بعدی نظر نهایی خود را درباره چگونگی همکاری اعلام کند.
شایان ذکر آنکه، این چندمین باری است که حوزه هنری مازندران برای ساخت پردیس سینمایی ساری در مکان سینما ایران، جذب سرمایه گذار و تعامل دستگاههای ذیربط استانی و کشوری تشکیل جلسه میدهد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.