پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد;
پوشش ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران در اربعین حسینی
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از به کارگیری 60 تیم عملیاتی پلیس راه برای پوشش ترافیکی اربعین حسینی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی با اعلام این خبر، افزود: با توجه به درپیش بودن مراسم اربعین حسینی و اعزام کاروان های زیارتی به عتبات عالبات، پلیس راه فرماندهی انتظامی استان برای برقراری نظم و امنیت ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور خودروها در محورهای مواصلاتی استان، طرح های ویژه ترافیکی را در این ایام در دستور کار دارد.

وی تصریح کرد: بازدید از اتوبوس های حامل زائران اربعین حسینی در شرکت های مسافربری، کنترل دقیق اتوبوس ها از حیث رعایت کلیه قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، هماهنگی با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در خصوص نصب تابلو و بنر ویژه مراسم اربعین حسینی با مضامین اخباری و هشداری از جمله این برنامه ها است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به آمادگی پلیس راه برای پوشش ترافیکی وکنترل محورهای مواصلاتی استان در ایام اربعین حسینی ، افزود: در ایام اربعین حسینی برای پوشش ترافیکی بیش از ۶۰ تیم گشتی اعم از تیم خودرویی و موتوری به صورت روزانه خبر داد .

سرهنگ قدمی با اشاره به اجرای طرح های ویژه ترافیکی در مسیر های اصلی عبور زائران در ایام اربعین حسینی ، افزود: اطلاع رسانی مستمراز وضعیت و شرایط ترافیکی محورهای مواصلاتی و اعمال محدودیت های ترافیکی برای بهره برداری زائران اربعین حسینی از دیگر اقدامات مهم پلیس راه است.

سرهنگ قدمی به زائران اربعین حسینی توصیه کرد: برای اعزام به مرز وحضور در کشور عراق با توجه به حجم بالای ترافیک در مرزها از تردد با خودروی شخصی پرهیز کنند و از وسایل نقلیه عمومی به ویژه اتوبوس استفاده کنند.

وی همچنین از رانندگان وسایل نقلیه عمومی به ویژه رانندگان اتوبوس حامل زائران حسینی خواست، ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پلیس را در برقراری نظم و امنیت ترافیکی یاری کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.