پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

لابى گرى در استقلال پایان ندارد /داستان مجیدى و استقلال به دربى رسید
با وجود رفتن مجیدی از ایران، اما قصه حضور او روی نیمکت آبی‌ها به همین جا ختم نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پس از انتخاب شفر به عنوان سرمربى جدید تیم فوتبال استقلال، تمام فکر‌ها به سمت انتخاب دستیاران این سرمربى آلمانى رفت. هر روز نام‌های گوناکونی در مورد دستیاران شفر به گوش می‌رسید که در نهایت قرار شد اعضای کمیته فنی با نظر این سرمربی آلمانی نفراتی را برای حضور در کادر فنی استقلال انتخاب کنند.

همه اعضاى کمیته فنى دست به کار شدند تا با بررسى دستیاران شفر تازه از راه رسیده را انتخاب کنند که همین کار هم صورت گرفت، اما شفر انتخاب‌ها را خنثى کرد تا بحث حضور مجیدى در راس کادر فنى داغ تَر از همیشه شود.

بار‌ها بحث حضور فرهاد مجیدى در استقلال مطرح شد و حتى شنیده مى شد وزارت ورزش و جوانان هم در معرفى او براى حضور در کادر فنى استقلال نقش بسیارى داشت، اما مدیران استقلال از جمله افتخارى هر بار تصمیم هاى صورت گرفته را وتو کردند تا جایى که مجیدى بازیکن محبوب هواداران ترجیح داد روز گذشته ایران را ترک کند. البته رفتن او برای همیشه نیست.

با رفتن مجیدى از ایران قصه او و استقلال به همین جا ختم نمى شود و شنیده مى شود او پس از دربى هشتاد و پنجم مجدد بحث حضورش در کادر فنى به گوش مى رسد. به این ترتیب نمی توان حضور مجیدی در جمع آبی‌ها را منتفی دانست و به نظر او یک بار دیگر این شانس را دارد که به نیمکت استقلال اضافه شود. البته اگر در این میان برخی از مدیران استقلال اجازه بدهند.

طبق اعلام منابع آگاه برخى فشار‌ها براى حضور فرهاد مجیدى در استقلال همچنان پا برجاست و این احتمال وجود دارد که این فشار‌ها منجر شود که افتخارى مدیر عامل باشگاه از موضع خود کوتاه بیاید و با حضور این بازیکن محبوب در کادر فنى موافقت کند.

این احتمال وجود دارد که طبق خواسته برخى مسئولان زمینه حضور فرهاد مجیدى در استقلال فراهم شود و مدیران این باشگاه با حضور او در کادر فنى موافقت کنند. البته تا به اینجا که به نظر برخى تصمیم‌ها وتو شده و نباید امیدوار بود، اما همه چیز به نتیجه دربى هم بستگى دارد و در صورتى که دربى نتیجه خوبى براى آبى‌ها نداشته باشد مى توان درباره بحث بازگشت مجیدى به استقلال صحبت کرد.

باید دید در نهایت فرهاد مجیدى پس از شهرآورد هشتاد و پنجم به استقلال بر مى گردد یا خیر. بدون شک هواداران استقلال هم خواهان حضور مجیدی در استقلال هستند و مدیران این تیم باید بدانند که نمی‌توانند مقابل هواداران آبی پوش ایستادگی کنند.

اکنون داستان مجیدی و استقلال در این چند روز مسکوت می‌ماند تا ببینیم پس از برگزاری دربی ۸۵ سرنوشت این بازیکن با محبوب با آبی‌ها به کجا ختم می‌شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.