پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران: کارناوال کاندیداها ممنوع است/ فرمانداران برخورد کنند
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت: پیاده‌روی و کارناوال داوطلبان در سطح شهر ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مهرداد ابراهیمی امروز در گفت‌وگویی در شهرستان ساری اظهار کرد: از روز گذشته تاکنون هیچ تغییری در آمار تعداد داوطلبان نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مازندران صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۸ داوطلب مجلس شورای اسلامی در مازندران با یکدیگر در حال رقابت هستند، افزود: به همه کاندیداها توصیه می‌کنیم اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر قانونی یا ممنوع بودن راهپیمایی و کارناوال‌های داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: پیاده‌روی و کارناوال داوطلبان و حتی حامیان کاندیداها در سطح شهر ممنوع است.

این مسئول با بیان اینکه فرمانداران شهرستان‌ها باید در برابر قانون‌شکنی طرفداران کاندیداها با ایجاد کارناوال و پیاده‌روی برخورد کنند، بیان کرد: اگر فرمانداران شهرستان‌ها به ستاد انتخابات استان درباره تخلفات انتخاباتی کاندیداها نامه بزنند، قطعا موضوع در ستاد تخلفات پیگیری می‌شود.

ابراهیمی با اشاره به تخریب کاندیداها توسط یکدیگر در محافل تبلیغاتی، گفت: کاندیداهای معترض می‌توانند با شواهد و مستندات نسبت به تخریب خود از سوی دیگر کاندیداها شکایت کنند و این موارد قابل بررسی و پذیرش در هیئت‌نظارت بر انتخابات است.

وی با بیان اینکه همه مقدمات برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در مازندران مهیا است، گفت: بیش از ۱۰ هزار نیروی امنیتی و ۵۰ هزار نیروی اجرایی برای اجرای انتخابات در استان مازندران بسیج شدند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.