پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

منشا، نعمتی؛ یک بازی پس از حضور در ترکیب اصلی (عکس)
گادوین منشا یکی از مهاجمان تیم پرسپولیس است که این روزها خود را بیشتر از هر زمان دیگری به ترکیب اصلی نزدیک می بیند. سیامک نعمتی نیز دیگر بازیکن نیمکت نشین پرسپولیسی ها بود که در آخرین دیدار این تیم به میدان رفت و اتفاقا بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

گادوین منشا و سیامک نعمتی دو بازیکن اصلی پرسپولیسی ها در ترکیب اصلی این تیم در دیدار برابر استقلال خوزستان بودند. بازیکنانی که عملکرد متفاوت با یکدیگر در این دیدار داشتند و توانستند حوادث مختلفی را در بازی رقم بزنند. منشا یکی از بازیکنان ناکام میدان لقب گرفته بود. او یک ضربه پنالتی در بازی اخیر از دست داد و نتوانست برای سرخ ها گلزنی کند. او در مدت زمان حضور خود در جمع سرخ پوشان یکی دو باری ناجی تیمش شده و اکنون به دنبال این است تا در دیدار برگشت برابر الهلال و در حالی که مهدی طارمی بیش از هر زمان دیگری از جمع پرسپولیسی ها دور است خود را به ترکیب اصلی برساند تا بتواند پس از دیدار برابر الاهلی، برای دومین بار فریادرس سرخ پوشان شود.

سیامک نعمتی اما پس از مدت ها در بازی برابر استقلال خوزستان در ترکیب اصلی به میدان رفت و اتفاقا توانست بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد و یک ضربه پنالتی نیز به دست آورد تا بتواند بازی خوب خود را تکمیل کند. او نیز به مانند منشا امید فراوانی دارد تا با اتکا به بازی خوبش در دیدار برابر الهلال به میدان برود و بتواند برای پرسپولیسی ها بدرخشد. باید دید این دو بازیکن می توانند حکم منجی را در دیدار برابر الهلال داشته باشند یا خیر.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.