پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نترس‌ترین پیرزن دنیا/ مادربزرگی که روی بالگرد در حال پرواز راه می‌رود
پیرزن 85 ساله‌ای که با کارهای عجیب و غریب اما شجاعانه‌اش حیرت همگان را برانگیخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پیرزن ۸۵ ساله، پس از بازنشستگی اقدام به انجام ورزش‌های حرفه‌ای اما خطرناک کرد.

بیشتر افراد پس از بازنشسته شدن خانه نشین می‌شوند و دیگر هیچ فعالیتی انجام نمی‌دهند. اما تریش وگستاف پیرزن ۸۵ ساله‌ای است که با فعالیت‌های عجیب و خاصی که انجام می‌دهد مفهوم تازه‌ای از بازنشستگی را به هم‌کیشان خود نشان داده است. کارهای این پیرزن شجاع را شاید یک فرد جوان هم به سختی بتواند انجام بدهد.

کارهای عجیب و غریب و در عین حال شجاعانه او از قبیل صخره نوردی از یک برج ۲۰ متری، شنا با کوسه، اسکی روی برف، پیاده‌روی روی بال هلی کوپتر، چتربازی و بسیاری از کارهای دیگر باعث حیرت وشگفتی دیگران شده است. تریش انگیزه خود را از انجام این فعالیتها، تغییر مفهوم بازنشستگی است. او به همه افراد بازنشسته‌ای که می‌شناسد توصیه می‌کند که فعالیتهای خود را بیشتر کنند و از منفعل بودن بپرهیزند. فعالیتهای او تنها مختص ورزش‌های هیجان‌انگیز نیست. تریش از جمله فعالان امور خیریه نیز است. و اما نکته قابل توجه این که تریش در زمان جنگ هم به عنوان یک زن نظامی فعال بوده است.

به اعتقاد این پیرزن شجاع، هیچکدام از این کارها به اندازه رانندگی بعضی از افراد در خیابان خطرناک نیست. کسی که دوره سخت جنگ را از سر گذرانده است دیگر می‌تواند ترس واقعی را تشخیص دهد.

تصاویر زیر مربوط به بخشی از فعالیتهای این پیرزن شجاع است.

پیر زن 85 ساله

پیر زن 85 ساله

پیر زن 85 ساله

پیر زن 85 ساله

پیرزن 85 ساله‌ای که با کوسه‌ها شنا می‌کند + تصاویر

 کارهای عجیب و غریب پیرزن ۸۵ ساله

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.