پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر پژوهشسرای مرحوم خبازی فریدونکنار خبر داد;
نخستین جام مسابقات ربات‌های دریایی دانش آموزان در فریدونکنار برگزار شد
مدیر پژوهشسرای مرحوم خبازی فریدونکنار گفت: تعداد ۱۵ تیم از شهرستان‌های رامسر، تنکابن، چالوس، ساری یک، ساری دو و فریدونکنار در این رقابت‌ها شرکت کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شیرپور مدیر پژوهشسرای مرحوم خبازی فریدونکنار با بیان اینکه از خرداد ماه امسال برنامه ریزی‌های مربوط برای برگزاری این جام انجام شده است، گفت: تعداد ۱۵ تیم از شهرستان‌های رامسر، تنکابن، چالوس، ساری یک، ساری دو و فریدونکنار در این رقابت‌ها شرکت کردند.

وی با تاکید بر اینکه ۷۵ دانش آموز در این مسابقات یک روزه حضور داشتند، افزود: هدف از برگزاری نخستین دوره مسابقات جام دریا ربات‌های زیرسطحی دانش آموزان مازندران در فریدونکنار، آشنایی دانش آموزان سراسر استان با مفاهیم ربات‌های زیرسطحی و دریا با توجه به وجود نقاط فراوان ساحلی در مازندران بوده است.

این مسؤول از کشف خلاقیت و ایده‌های نو در این دوره از مسابقات خبر داد و بیان کرد: دانش آموزان منتخب به مسابقات کشوری تهران که ماه آینده برگزار می‌شود، راه یافتند.

شیرپور گفت: در پایان این رقابت‌ها در ساختمان پژوهشسرای مرحوم حاج امراله خبازی فریدونکنار تیم چلچله دریایی تنکابن به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های شاتل و S. and H. فریدونکنار به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم ایستادند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.