پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آیت‌الله حسینی بوشهری حضور در لیست اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد
آیت‌الله حسینی بوشهری حضور خود در لیست اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد و گفت: اینجانب در لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قرار دارم که یک نهاد حوزوری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در مورد شایعات مطرح شده در مورد اینکه وی در لیست اصلاح‌طلبان قرار دارد یا خیر گفت: در این مورد با بنده مشورتی نشده و در لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم قرار داد که یک نهاد حوزوی است.

وی افزود: رابطه من با مردم استان بوشهر بر اساس دسته‌بندی‌های معمول سیاسی نیست و با تمام وجود به تمام مردم استان بوشهر تعلق دارم و همواره مشمول لطف و محبت آنان بوده‌ام.

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: شناخت مردم استان بوشهر نسبت به بنده بر اساس معیارهای اسلام، انقلاب و رهبری و ارادت خالصانه به خود آنها است.

حسینی بوشهری یادآور شد: من در غالب این دسته و آن دسته قرار ندارم و این مسئله را تمام استان بوشهر می‌دانند. لازم به ذکر است چند روز گذشته لیستی از کاندیداهای مورد حمایت اصلاح‌طلبان در تعدادی از استان‌ها برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری منتشر شده بود و نام آیت‌الله حسینی بوشهری نیز در این لیست قرار داشت.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.