پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد ؛
اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های منتهی به مازندران
رئیس پلیس راه مازندران گفت : محدودیت‌ های ترافیکی در جاده‌های ارتباطی استان تا روز شنبه (۲۲ مهر ماه) ادامه دارد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی ، رئیس پلیس راه مازندران اظهار کرد : به دلیل افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه ، محدودیت‌های ترافیکی تا روز شنبه ۲۲ مهر ماه در جاده‌های ارتباطی استان مازندران اعمال می‌شود .

وی افزود : تردد موتور سیکلت‌ ها به جز موتور سیکلت‌ های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۲ مهرماه از محور‌های کرج به چالوس ، هراز و سوادکوه ممنوع است .

رئیس پلیس راه مازندران گفت : تردد و عبور انواع وسیله نقلیه از ساعت ۲ بعدازظهر فردا جمعه ۲۱ مهرماه تا ساعت ۲۴ از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه ، در محل تردد انواع وسایل نقلیه ، از ساعت ۵ بعدازظهر روز جمعه تا ساعت ۲۴ از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود .

سرهنگ قدمی در ادامه افزود : تردد همه تریلر‌ها در محور هراز ممنوع و تردد کامیون‌ ها و کامیونت‌ ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ امروز و فردا از این محور ممنوع است .

وی خاطرنشان کرد : در محور سوادکوه هم تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ فردا از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است .

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت : تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.