پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نصب سطل های زباله;
درخواست کسبه خیابان انقلاب شهرستان آمل از سازمان پسماند
یکی از خدماتی که باید در اختیار شهروندان قرار بگیرد،وجود سطل های زباله در سطح شهر است که می تواند در زیباسازی و پیشرفت فرهنگی شهر تاثیر به سزایی داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

عدم وجود سطل های زباله در خیابان انقلاب شهرستان آمل که از نواحی مهم و پرتردد شهر است،مردم را برای انداختن زباله های خود دچار مشکل می کند و همچنین زمینه ای برای افت فرهنگی شهر ایجاد می کند.

با توجه به اینکه مردم در صورت نیافتن سطل های زباله در سطح شهر، مجبور به ریختن زباله ها در خیابان و جوی ها می شوند، این امر از زیبایی و پاکیزگی شهر می کاهد و نظافت شهری را با مشکل مواجه می کند.

لازم به ذکر است نصب سطل های زباله در خیابان انقلاب درخواست کسبه و اهالی این خیابان است و سازمان مدیریت پسماند آمل در صورت اجرای این طرح قدمی برای جلب رضایت مردم برداشته است.

عدم وجود سطل های زباله در خیابان انقلاب به یکی از دغدغه های مغازه داران و کسبه این منطقه تبدیل شده است و این موضوع باعث بروز مشکلاتی برای آنها شده است.

اگر بخواهیم شعار شهر ما،خانه ما را اجرا کنیم باید زمینه اجرای این شعار، از طرف مسئولین شهر و شهرداری فراهم شود تا بتوانیم با همکاری مردم و همت مسئولین، شهری زیبا و دارای مبلمان مناسب شهری داشته باشیم.

مبینا ابراهیمی مقدم

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.