پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد;
کشف ۱۸ کیلوگرم تریاک در ساری
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی مازندران از انهدام سه باند موادمخدر و کشف بیش از 18 کیلو گرم تریاک در 24 ساعت گذشته در ساری خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا ثقفی با اعلام این خبر، افزود: در راستای مقابله بی امان با تهیه وتوزیع کنندگان موادمخدر در سطح استان، ماموران پلیس مبازره با موادمخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی مناطق آلوده و جرم خیز و شناسایی برخی مجرمان با هماهنگی قضائی در اقدامی عملیاتی طرح مقابله با موادمخدر را در سطح شهرستان ساری به مرحله اجرا گذاشتند.

وی تصریح کرد: در این طرح ماموران با شناسایی و دستگیری بیش از ۱۳ متهم به تهیه وتوزیع موادمخدر موفق شدند، سه باند تهیه وتوزیع موادمخدر را متلاشی کنند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف بیش از ۱۸ کیلو گرم موادمخدر و ۴۰۰ گرم شیشه در این طرح خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

ثقفی با اشاره به اقدامات پلیس مبارزه با موادمخدر در ایام هفته نیروی انتظامی از برپایی نمایشگاه مبارزه با موادمخدر در سالن اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی استان خبر داد و افزود: حضور کارشناسان پلیس در مدارس و ارائه آموزش های همگانی از دیگر اقدامات پلیس در این ایام است .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.