پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

توزیع شیر رایگان در مدارس قطع نمی‌شود/ هنوز اعتبار ۴۰۰ میلیاردی شیر مدارس از محل یارانه‌ها تخصیص نیافته است
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: توزیع شیر رایگان در مدارس کشور قطع نخواهد شد البته هنوز اعتبار ۴۰۰ میلیاردی شیر مدارس از محل یارانه‌ها تخصیص نیافته است ولی به‌زودی بخشی از آن محقق می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «برخی می‌گویند اعتبارات مربوط به شیر مدارس تأمین نشده است، آیا اینگونه است؟»، اظهار داشت: برای توزیع شیر رایگان در مدارس از ۲ محل اعتبارات را تأمین می‌کنیم.

وی افزود: نخستین اعتبار مربوط به ردیف بودجه آموزش و پرورش است که ۱۵۰ میلیارد تومان برای آن در نظر گرفته‌ایم و دیگری از محل یارانه‌ها بود که ۴۰۰ میلیارد تومان است.

بطحایی با ابراز تأسف از اینکه تاکنون از محل یارانه‌ها اعتباراتی که برای شیر مدارس پیش بینی شده بود توسط سازمان هدفمندی تخصیص نیافت، خاطرنشان کرد: به احتمال خیلی زیاد بخشی از ۴۰۰ میلیارد مربوط به هدفمندی اختصاص خواهد یافت.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا روند توزیع شیر در مدارس قطع می‌شود؟»، گفت: خیر، ان‌شاءلله که قطع نمی‌شود.

وی افزود: اگر بتوانیم بخشی از اعتبارات مربوط به هدفمندی را قبل از پایان سال دریافت کنیم و تعهدات خود را با کارخانه‌هایی که قرارداد بسته‌ایم محقق کنیم، شیر رایگان مدارس قطع نخواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.