پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پاسخ مسی به ادعای کریستیانو رونالدو
مسی با زدن دو گل در زمین خیخون، تعداد گل های خارج از خانه خود را با رونالدو برابر کرد و به نوعی پاسخ فوق ستاره رئال را داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

از سال ۲۰۰۹ تا به امروز، در لالیگا یک نفر را به من نشان بدهید که در بازی های بیرون از خانه بیش از من گلزنی کرده است”، این اظهارنظر جالب رونالدو در نشست خبری پیش از بازی با رم بود.

در واقع این واکنش فوق ستاره پرتغالی به این سوال بود که چرا مدتی است در بازی های دور از خانه برای رئال گل نزده است. ادعای رونالدو در آن روز کاملا درست بود چون نگاهی به آمار نشان می داد که او با زدن ۱۰۵ گل برای رئال در بازی های خارج از خانه، بالاتر از مسی ۱۰۳ گله قرار داشت.

مسی از سال ۲۰۰۹ که رونالدو با پیوستن به رئال وارد لالیگا شد، ۱۰۳ گل در بازی های خارج از خانه برای بارسا به ثمر رسانده بود اما یک روز پس از ادعای رونالدو، او با زدن دو گل در زمین خیخون، تعداد گل های خارج از خانه خود را با رونالدو برابر کرد و به نوعی پاسخ فوق ستاره رئال را داد. البته باید توجه داشت که مسی در ۱۱۶ بازی این تعداد گل را به ثمر رسانده اما رونالدو در ۱۱۲ بازی.

در بازی های خانگی اما عملکرد مسی بهتر بوده است. مسی از سال ۲۰۰۹ تا به امروز ۱۴۲ گل در نوکمپ برای بارسا به ثمر رسانده ولی رونالدو در برنابئو ۱۴۱ گل برای رئال زده است. در ال کلاسیکوها نیز عملکرد مسی بهتر بوده چون او از سال ۲۰۰۹ در ۷ باری که مقابل رئال در برنابئو قرار گرفته(در لالیگا) ۶ گل به ثمر رسانده اما رونالدو در ۶ حضورش در نوکمپ مقابل بارسا(در لالیگا) سه بار موفق به گلزنی شده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.