پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به قلم آیلین اسلامی/
و تک و تنها مانده…!
امروز، چهارمین روز از محرم است و من همچنان بی تاب و دلدادۀ حسین و عباس و زینب و اکبر و اصغر هستم؛هنوز دنبال درمانی برای درد هایشان می گردم...! ناتوانی وحشتناک ترین حس ممکن است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

امروز، چهارمین روز از محرم است و من همچنان بی تاب و دلدادۀ حسین و عباس و زینب و اکبر و اصغر هستم؛هنوز دنبال درمانی برای درد هایشان می گردم…! ناتوانی وحشتناک ترین حس ممکن است.

محرم خیلی وقت است آمده… خیلی ها هم خیلی وقت است باطن پلید و گناهکار خود را زیر نقاب های بی گناه و مظلوم و فداکار پنهان کرده اند…! خیلی ها چهار روز است یک لا را چهار لا حساب نمی کنند تا حداقل در محرم گناه نکنند.

خیلی ها خیلی وقت است حسین و عباس و علم و کتل و نخل را از صندوق های دروغینشان بیرون آوردند؛ چهار روز است کسی به سراغ عباس نمی رود، چون قول داده است حداقل در محرم، عباس را شاهد قسم های دروغش نکند…!

چهار روز است زنجیر ها آماده هستند برای شانه های زنجیر خورده؛ اکبر و اصغر و قاسم هم، هنوز در گوشه ای آرام نشسته اند و برای ظاهرمان اشک می ریزند… برایمان دعا می کنند!

چهار روز است بعضی ها، قرض های حرامشان را خرج شربت، چای، مرغ و برنج می کنند تا ظاهر ایمانشان حفظ شود…! حسین خیلی وقت است برای اصلاح ما دست دعا در پیش می گیرد و اشک می ریزد…!

به خودمان بیاییم و اگر نمی توانیم، حسین و دردهایش را به حال خود بگذاریم…!

به قلم آیلین اسلامی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.