پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل خبر داد;
ارائه خدمات ویژه سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل همزمان با ماه محرم
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل با تسلیت فرارسیدن ماه محرم اظهارداشت: نیروهای سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در ماه محرم و به ویژه دهه اول به صورت آماده باش هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمد للهی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل با تسلیت فرارسیدن ماه محرم اظهارداشت: نیروهای سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در ماه محرم و به ویژه دهه اول به صورت آماده باش هستند.
وی تصریح کرد: از آن جایی که حجم زباله های سطح شهر با آغاز ماه محرم افزایش پیدا می کند، تلاش می کنیم تا زیبایی و پاکیزگی شهر حفظ شده و در سریع ترین زمان ممکن نسبت به جمع آوری زباله ها اقدام شود.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل با اشاره به این که تخلیه و شستشوی مخازن پسماند در این ایام به ‌صورت مستمر و با سرعت بیشتری صورت می گیرد، بیان داشت: در این راستا سطح خدمات شهری در شهر به ویژه در اطراف مساجد، تکایا و هیئت های عزاداری افزایش پیدا می کند.
للهی با اشاره به اقدامات فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در ماه محرم ادامه داد: نصب بنرهایی با پیام های تبلیغی با ریختن پسماندها بر روی زمین قامت یک پاکبان را خم نکنیم و بگذاریم پاکبان ها نیز با خاطری آُسوده ایام محرم را سپری کنند در نقاط محوری و پرتردد شهر صورت گرفته است.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل اظهارداشت: تبلیغات وسیع در فضای مجازی با هدف کاهش استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، برپایی ایستگاه صلواتی و دیگر برنامه های فرهنگی انجام می شود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در این ایام همشهریان نسبت به توزیع و پخش نذری اقدام می کنند درخواست داریم تا پس از صرف غذا، ظروف را در سطح خیابان و معابر رها نکنند.
للهی با بیان این که از شهروندان عزیز آملی درخواست داریم در صورت امکان از ظروف گیاهی استفاده کنند افزود: ظروف پلاستیکی یکبار مصرف از عوامل منجر به سرطان و نسبت به ظروف یکبار مصرف گیاهی زمان بیشتری برای تجزیه نیاز دارد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در ادامه گفت: در زمینه اجرای طرح تفکیک زباله خشک از تر، ۱۶ ایستگاه بازیافت برای جداسازی زباله خشک از تر فعال است.
وی از شهروندان عزیز آملی درخواست کرد تا زباله های بازیافتی خود را به ایستگاه های ثابت و سیار شهر آمل تحویل داده و از وارد کردن زباله های تر به داخل زباله خشک خودداری کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.