پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

واکنش عارف درباره چرایی عدم حضورش در لیست صدای ملت
سرلیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت گفت: باتوجه به عملکرد اصلاح‌‌طلبان بر این باورم که اگر ما پیروز شویم می‌توانیم بهتر و سریع‌تر پیشرفت کشور را دنبال کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمدرضا عارف سرلیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت عصر امروز (یکشنبه) در حاشیه همایش مطالبات دانشگاه از مجلس آینده که در دانشکده فنی تهران برگزار شد، در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چرا در لیست صدای ملت حضور ندارید، گفت: نظری در این مورد ندارم.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر مطمئن هستید که می‌توانید در انتخابات ۷ اسفندماه به موفقیت دست پیدا کنید، گفت: ما اعتقادمان بر این است چون هر دو گروه بر اصول و ارزش‌های انقلاب پایبند هستند، هر گروهی که پیروز شود می‌تواند مسیر پیشرفت و تعالی انقلاب را بپیماید، اما با توجه به عملکرد اصلاح‌‌طلبان بر این باورم که اگر ما پیروز شویم می‌توانیم بهتر و سریع‌تر پیشرفت کشور را دنبال کنیم.

عارف در پاسخ به پرسش خبرنگار خارجی بر این اساس که شما امروز گفتید که این دومین مرحله تغییرات است، چقدر این مرحله از تغییرات مهم است، گفت: ما گامی در خرداد ۹۲ برداشتیم و موفق شدیم که باید این راه را ادامه دهیم و بر این باوریم که اگر بتوانیم در این مرحله که گام دوم نامگذاری شده همان مسیر ۹۲ را با موفقیت طی کنیم، گام‌های بعدی را هموارتر برخواهیم برداشت.

سرلیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در مورد ادغام شدن وزارت ورزش و سازمان برنامه و بودجه گفت: من به این سؤال در مقام رئیس اسبق سازمان برنامه بودجه پاسخ می‌دهم که من با ادغام این دو بخش مخالف بودم، این دو سازمانی است که هیچ سنخیتی با هم ندارد و اصولاً شاید وظایف و کارهایشان در قالب یک وزارت نگنجد، اگر دو سازمان مختلف باشند هم می توان به امور جوانان پرداخت و هم می‌توان به امور ورزش.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.