پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

با حضور مسئولان شهرستان آمل;
محمد خاکسار مدال نقره تکواندو آسیا را به خانواده شهید زال نژاد اهدا کرد+ تصاویر
صبح امروز مراسم اهدای مدال نقره تکواندو باشگاههای آسیا در سال 2017 توسط برادر بسیجی محمد خاکسار به خانواده معظم شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد در منزل شهید برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مراسم اهدای مدال نقره تکواندو باشگاههای آسیا در سال ۲۰۱۷ توسط برادر بسیجی محمد خاکسار به خانواده معظم شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد صبح روز پنجشنبه ۳۰ شهریور۹۶ در منزل شهید با حضور سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سپاه ناحیه آمل، قاسم رسولی عضو شورای اسلامی شهر آمل و مسئولان برگزار شد.
سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سپاه شهرستان آمل در این مراسم اظهار داشت: شهدا برای ما کلاس درس هستند و جوانان و نسل امروز باید از آنها درس بیاموزند.
فرمانده سپاه شهرستان آمل تصریح کرد: امروز اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران آن قدر بالا رفته که دشمنان جرأت این را ندارند که کوچکترین نگاه چپی به نظام و انقلاب اسلامی ما داشته باشد..
سرهنگ عیسی زاده با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ما شهرهای نبل و الزهرا را آزاد کردند بیان کرد: شهدای مدافع حرم مدال افتخار را برای ما به ارمغان آوردند و درس بزرگی را به دشمنان دادند..
فرمانده سپاه آمل با بیان اینکه امروز بصیرت جوانان ما بالا رفته است تاکید کرد: قهرمانان ما هنگامی که مدال طلای جهان و المپیک را می‌گیرند پس از بازگشت به گلزار شهدای شهر خود می‌روند.
وی با اشاره به اینکه جوانانی که به سوریه اعزام می‌شوند می‌دانند که ممکن است راه بازگشتی نباشد بیان کرد: جوانی که هزار آرزو دارد برای دین خود و دفاع از حریم ولایت هزاران کیلومتر خارج از مرزهای ما می‌رود تا از دین خود دفاع کند
فرمانده سپاه آمل امنیت را در گرو فرهنگ دانست و خاطرنشان کرد: مسیری که شهدا رفته‌اند ما را به ساحل نجات می‌رساند و باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم..
سعید نجفدری رئیس هیات تکواندو شهرستان آمل در این مراسم گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ارزش هایی است که هم زمان با تاریخ انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته و همیشه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و از دیرباز، الهام دهنده ی مؤمنان و مسلمانان در مسیر تعالی آموزه های انسانی و الهی بوده است.
نجفدری با بیان اینکه فضای ورزش بهترین محیط برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است اظهار داشت: ورزشکاران باید با الگو قراردادن شخصیت و سیره شهدای گرانقدر در مسیر زندگی حرفه ای ورزشی خود حرکت کنند.
برادر مجید نائیجی مدیر کانون مقاومت بسیج ورزشکاران آمل با تقدیر از حرکت خودجوش قهرمانان ورزشی در اهدای مدال به خانواده های معظم شهدای مدافع حرم گفت: شهدای مدافع حرم بالاترین نمره قبولی را در دفاع از حرم اهل بیت (ع) دریافت کردند و ما با ادامه دادن راه آنان محکمتر از همیشه پشت اسلام و مظلومان عالم ایستاده ایم.
برادر مجید نائیجی گفت: در مقابله با تهدیدات نرم دشمن الگوسازی برای جوانان یکی از نیازهای جامعه ما محسوب می شود و در این راه سیره عملی و نظری شهدا الگویی کامل و صادق و قابل درک و ملموس برای جوانان است که باید با برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع این الگوی ارزشمند را به آنان معرفی کنیم.
در پایان این مراسم که با حضور سرهنگ رضوی مسئول تربیت بدنی سپاه و سرهنگ آذر نوش دبیر امر به معروف و نهی از منکر سپاه و مهندس قاسم رسولی عضو شورای شهر آمل برگزار شد برادر بسیجی محمد خاکسار مدال نقره آسیایی خود را به خانواده معظم شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد اهدا نمودند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.