پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آغاز به کار قرارگاه مقداد/ اقدامات ویژه کنترلی در مرزها تا پایان انتخابات
فرمانده مرزبانی ناجا از آغاز به کار قرارگاه «مقداد» در مرزبانی به منظور اقدامات ویژه کنترلی در مرزها تا پایان انتخابات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی مردم ما به هویت اصلی خویش رسیدند و انقلاب اسلامی به ملت ما فرصت تصمیم گیری داد.

وی با اشاره به برگزاری خوب انتخابات از ابتدای انقلاب تا کنون افزود: دشمنان ما به دنبال آسیب رساندن به انتخابات و حتی جلوگیری از برگزاری آنها بودند که به لطف الهی، تدبیر مقام معظم رهبری، آمادگی و هوشیاری سازمان های اجتماعی و امنیتی از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: مرزبانی نیز به عنوان یکی از رده‌های تأثیرگذار در بحث امنیت و پیشگیری از ورود ناامنی به کشور، چندین ماه قبل از انتخابات با افزایش اقدامات کنترلی، اشراف و جلوگیری از ورود هرگونه نا امنی به کشور را در دستور کار خود قرار می دهد.

سردار رضایی همچنین بیان داشت: در ایام انتخابات، کنترل مرزها با راه اندازی قرارگاه ویژه ای در ستاد مرزبانی و حضور کارشناسان در مناطق مرزی افزایش می یابد و به همین منظور قرارگاه مقداد برای رصد لحظه به لحظه مرزها تا پایان انتخابات در مرکز فرماندهی و کنترل مرزبانی از اول اسفند ماه آغاز به کار کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا اظهار امیدواری کرد: با اقدامات کنترلی صورت گرفته همانند دوره‌های قبل شاهد برگزاری با شکوه انتخابات و حضور میلیونی مردم در پای صندوق‌های رای باشیم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.