پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به قلم سید علیرضا بهبهانی؛
این بار برای نمایش عزت ایران تکرار می کنم
و تو اي شهيد عزيزم، گفته بودي كه عرفه برميگردي،خوش آمدي، ميدانم كه لياقت هم مسير شدنت را ندارم، اما در مسيرت باقي مي مانم، چپ و راستي هم ندارد، همه ی ما فرزندان يك رهبريم;

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دیروز که تیتر موهن بی بی سی را مبنی بر تحویل پیکر شهید حججی با ادبیات ناپسند خواندم، بسیار متاثر شدم و حتی جوابیه ای برای آنها ارسال کردم،
با این که از نظر شخصی شهدای مدافع حرم را شهدای این خاک میدانم فقط با مرزهایی گسترده تر و عقیده دارم اگر آن ها نبودند صبح ها به جای سنگر باید از خانه هایمان برای جنگ با تکفیری ها بیرون می آمدیم، اما کاری به درست و غلطی حمایت از سایر کشورها ندارم و نمی خواهم با آن ها که این عمل شایسته را قبول ندارند وارد بحث شوم.
شنیدم عزیزی گفته اند مراسم تشییع دکتر یزدی شروع مجدد تجمع های تشییع اصلاح طلبانه است، بی شک حضور در تشییع یک مومن و علی الخصوص یک انقلابی امری پسندیده است، ولی برادر بزرگوارم، کاش همفکران را نیز دعوت به حضور در مراسم شهید سرافراز کشور هم بکنید! گاهی به جای چپ و راستی کردن مراسم ها باید وحدت را نشانه رویم! مراسم تشییع آیت الله هاشمی را به یاد دارید؟! چپ و راست و حتی مردم عادی آمدند! کاش کاری بکنیم در تمام مراسم ها همه بیایند، تا به دنیا بگوییم ما همیشه کنار هم هستیم،شاید جایی اختلاف نظر داشته ایم ولی در اصل و اساس یکی هستیم!
حرف آشتی ملی این روزها در کشور زیاد است، کاش رهبران جریان اصلاحات تکراری نافذ این بار برای نمایش وحدت داشته باشند، که به دنیا بفهمانیم همه ما خاک پای شهدای مدافع حرم هستیم! تکرار کنند که شنبه ایران عید قربان تکرار میکند، آن هم با تشییع جوان بی سرش!
و تو ای شهید عزیزم، گفته بودی که عرفه برمیگردی،خوش آمدی، میدانم که لیاقت هم مسیر شدنت را ندارم، اما در مسیرت باقی می مانم، چپ و راستی هم ندارد، همه ی ما فرزندان یک رهبریم، همه ی ما فرزندان یک کشوریم و همه ی ما از جان و از یک پیکریم!
شنبه همه با هم تکرار می کنیم، مدافعان حرم، فرزندان یکایک مردم ایران هستند.
به امید ظهور امام عصر
سید علیرضا بهبهانی
فعال سیاسی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.