پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا: سه مدال طلا و یک برنز در انتظار نمایندگان ایران
در پایان دور مقدماتی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا در بانکوک تایلند 3 نماینده کشورمان به فینال رسیدند و یونس سرمستی راهی دیدار رده بندی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

 نتایج رقابت های نمایندگان کشورمان در رقابت های صبح روز نخست به شرح زیر است:
در وزن ۵۷ کیلوگرم یونس سرمستی در دور اول تایف از ترکمنستان را ۱۱ بر صفر و با ضربه فنی شکست داد و در دور دوم کاوانو از ژاپن را ۱۳ بر ۲ ضربه فنی کرد. سرمستی در نیمه نهایی مقابل جیتندر از هند ۱۰ بر ۸ در یک کشتی پر افت و خیز نتیجه را در سه ثانیه پایانی واگذار کرد و به رده بندی رسید.
در وزن ۶۵ میثم نصیری در دور نخست رودرروی جیاوار ایامسام از تایلند قرار گرفت و با نتیجه ۱۰ بر صفر با ضربه فنی پیروز شد و در دور دوم به مصاف نوری لویف از ازبکستان رفت و با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد حریف گذشت. نصیری در دور سوم به مصاف بات چولون از مغولستان رفت و با پیروزی قاطعانه ۱۳ بر ۲ حریفش را شکست داد. وی در نیمه نهایی در مصاف با کامویی از ژاپن ۱۱ بر صفر برد و به فینال راه یافت.
در وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور اول به مصاف کیتامورا از ژاپن رفت و با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسید و در دور دوم یوسوپوف از قرقیزستان را ۱۲ بر یک از پیش رو برداشت. حسین خانی در نیمه نهایی به مصاف دورج وانچیگ از مغولستان رفت و با نتیجه ۷ بر صفر برد و به فینال رسید.
در وزن ۹۷ کیلوگرم رضا یزدانی در دور اول به مصاف جانی از تایلند رفت و با نتیجه  ۱۰ بر صفر با ضربه فنی، حریفش را شکست داد و در دور دوم ۱۱ بر صفر آباموکاراموف از ازبکستان را برد. یزدانی در نیمه نهایی به مصاف دورج خاند از مغولستان را ۷ بر صفر شکست داد و راهی فینال شد. وی در فینال با موسی یف از قرقیزستان مبارزه خواهد کرد.
رقابتهای رده بندی و فینال چهار وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا عصر امروز در شهر بانکوک تایلند برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.