پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس شورای اسلامی شهر آمل در آخرین جلسه شورا بیان کرد؛
تلاش مجدانه ی همکاران شهرداری و سازمان ها با نیت خالصانه برای حفظ آبروی شهر
رییس شورای اسلامی شهر آمل در آخرین جلسه شورا گفت : همکاران شهرداری و سازمان های وابسته با نیت خالصانه برای حفظ آبروی شهر تلاش مجدانه ای داشته اند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

اسداله تورنگ در این جلسه ضمن تقدیر از شهردار آمل اظهار کرد : شهرداری را که ۴ سال گذشته انتخاب کرده ایم با توان و بینشی بالا بوده است و توانسته بسیاری از پروژه های بزرگ شهری را به اتمام برساند .
رییس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به تلاش های بی وقفه مرحوم حمید رضا طاهرنژاد مدیر عامل فقید سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل افزود : نقش اساسی که این مرحوم در انجام پروژه های بلوار ولایت، امین طبرسی، مرمت بازار و انجام المان ها داشته اند فراموش نشدنی است .
تورنگ احداث پارک های متعدد در محلات شهری، احداث پارکینگ های عمومی، اتمام طراحی بهره برداری بستر رودخانه هراز را از دیگر اقدامات شاخص این دوره از شورا عنوان کرد و افزود : مشکلات زباله آمل هم از طریق سرمایه گذار ژاپنی در مراحل نهایی خود به سر می برد .
وی با بیان اینکه علیرغم وجود مشکلات اقتصادی عدیده در کشور، شهرداری آمل آبروی شهر را حفظ کرده است گفت : بیان مقامات استانی همیشه این بوده که شهر آمل علیرغم پروژه های عمرانی بزرگ، کمترین بدهی را دارد .
رییس شورای اسلامی شهر آمل خاطر نشان کرد : ۱۳ عضو شورا در چهار سال گذشته هرچند دارای اختلاف سلیقه و نظر بودند اما همین اختلافات منجر به انجام کارهای بزرگ و قابل دفاع شد .
وی از همه اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل و مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته تقدیر کرد و گفت : همکاران شهرداری و سازمان ها با نیت خالصانه ای که داشته اند برای حفظ آبروی شهر تلاش مجدانه ای داشته اند و هیچ موقع کار آنها فراموش نخواهد شد .
سید محمد پژومان سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه اظهار کرد : این دوره با فراز و نشیب هایی همراه بوده اما هر تصمیمی که در جلسات و مباحثات گرفته شد با نیت خیر بوده است .
وی با بیان اینکه در این چهار سال مانند یک خانواده در کنار یکدیگر بودیم گفت : برای اعضای شورای دوره پنجم نیز آرزوی موفقیت کرده و هر کمکی که از جانب ما برای عمران و آبادانی آمل میسر می شود دریغ نخواهیم کرد .
روح اله آذرگشت مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل نیز گفت : نقص قوانین شورا موجب شده تا یکپارچگی در مدیریت شهری وجود نداشته باشد و امیدواریم در شورای پنجم به اتفاق سایر شورای شهرها بر این مهم تاکید شود و اتفاقاتی در قانون شوراها برای نظارت بر سایر دستگاه های اجرایی بوجود آید .
دکتر فرزین محمودی پاتی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه از عاشقانه کار کردن مرحوم طاهرنژاد یاد کرد و گفت : از همه افرادی که برای اعتلای آمل در شهرداری زحمت کشیده اند تقدیر و تشکر می کنم .
وی با بیان اینکه بسیاری از انتقاداتی که به بدنه شهرداری داشته ایم در جریان وظایف شورا بوده است افزود : کارهای صورت گرفته قابل تقدیر است وامیدوارم در دوره آتی شورا فصل بهتری را شروع کنیم .
مسعود تسلیمی عضو شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه گفت : برای شهردار آمل در هر جایی که حضور دارند آرزوی توفیق داریم زیرا در این مدت توانستند برای آمل حفظ آبرو کنند .
علی قاسمی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز اظهار کرد : خاطرات خوبی با شهردار داشته ایم و امیدواریم کارهایی که در این دوره از شورا محقق نشد در دوره آتی اجرایی شود .
وی خاطر نشان کرد : به نظر بنده اعضای شورای دوره چهارم می توانند با کارهایی که در سطح شهر صورت گرفته به آن افتخار کنند .
احمد امیر سلیمانی شهردار آمل نیز در این جلسه اظهار کرد : از تمام اعضای شورای اسلامی شهر که در این مدت چهار سال به بنده اعتماد کردند سپاسگزارم و از سعه صدری که در مقابل نواقص بنده داشته اند تقدیر و تشکر دارم .
وی با بیان اینکه اختلاف نظرها به جامعه اثبات کرد که بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار منافع مشترکی وجود ندارد گفت : اگر منافع مشترک و خدای نکرده انحراف مالی وجود داشت هیچ بحثی شکل نمی گرفت و کارها به صورت یکنواخت پیش می رفت .
شهردار آمل با اشاره به محدودیت منابع مالی شهرداری در سال های اخیر گفت : اتفاقات خوبی که در شهر صورت گرفته حاصل وفاق دوستان شورای اسلامی شهر بوده که فراموش شدنی نیست .
وی با اشاره به اینکه در این مدت ۷ سال از مدیریت بنده در شهرداری آمل سعی کردیم کم فروشی صورت نگیرد افزود : امروز افتخار می کنم که با همه اعضای شورای اسلامی شهر ارتباط خوبی دارم و امیدوارم مردم فهیم شهر آمل نیز از مدیریت بنده در این چند سال رضایت داشته باشند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.