پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نماينده مردم آمل در مجلس در جلسه شوراي اداري بخش لاریجان مطرح کرد;
پایان لوله گذاری گاز بخش لاریجان و چهاربانده کردن محور هراز تا پایان امسال / اختصاص ۴۰۰میلیارد ریال اعتبار برای تعریض خیابان امام رضا (ع) آمل
نماينده مردم آمل در مجلس گفت: به ياري خدا تا پايان سال جاری کار عمليات جاده هراز توسط قرارگاه خاتم الانبيا به اتمام مي رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی درجلسه شورای ادارای بخش لاریجان که با حضور  سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل و معاونین فرمانداری آمل، بخشدار لاریجان، مسئولین ادارات و مردم در مسجد جامع روستای ایرا لاریجان برگزار شد، با قدردانی از تلاش مسئولین در جهت رفع مشکل مردم منطقه گفت: خداوند متعال را بخاطر افتخار خدمت به مردم نجیب این خطه و حضور در روستای محل سکونت حضرت آیت الله حسن زاده آملی (ایراء) شاکرم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل، دکتر یوسفیان با قدردانی از فرماندار پرتلاش و خستگی ناپذیر شهرستان آمل و با اشاره به تسریع عملیات جاده هراز افزود: عملیات راهسازی و حفر تونل در جاده هراز از ۲۰ ماه قبل بدون تعطیلی و بطور جدی شروع شده و پیمانکاران آن شبانه روز مشغول کار هستند.

یوسفیان ملا با بیان اینکه دولت پیگیر اتمام چهاربانده کردن جاده هراز می باشد عنوان داشت: به یاری خدا تا پایان امسال کار عملیات جاده هراز توسط قرارگاه خاتم الانبیا به اتمام می رسد.

وی اشاره کرد: قسمت اعظم کار جاده هراز به اتمام رسید که بزودی راههای اصلی تعریض شده به تونل ها ساخته شده متصل خواهد شد.

وی اظهارداشت: وزارت راه و شهرسازی و قرارگاه خاتم الانبیا برای ۸ بانده کردن حدفاصل پردیس رودهن تا آبشار پلور و از آنجا تا آمل قراردادی منعقده نموده، ولی ما تا پایان عملیات چهار بانده کردن جاده هراز جلوی احداث آزاد راه را خواهیم گرفت، چون در آزاد راه ها از خودروهای عبوری عوارض دریافت می گردد، و این در حالی است که ما بدنبال استفاده رایگان مردم شریف آمل از جاده هراز هستیم.

نماینده آمل در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همه پروژه ها از قبیل سد، بیمارستان، طرح هادی جاده هراز و غیره به لطف الهی در حال پیشرفت می باشد اعلام کرد: اکنون همه روستاهای آمل با هزینه گازرسانی ۳ میلیون تومان برای هر خانوار گاز دار شده اند و این در حالی است که هر کنتور گاز در لاریجان ۵/۲۷ میلیون تومان برای دولت هزینه بردار می باشد، که پس از مخالفت اولیه، مجددا با وزارت نفت مذاکره نموده و موافقت وزیر نفت برای پرداخت هزینه لوله گذاری و انتقال گاز به لاریجان را اخذ نمودیم.

وی تصریح کرد: با پیگیری هایی بعمل آمده، جهت تسریع پروژه گاز لاریجان، تسهیلات کم بهره به شرکت گاز، در مرحله اول ۴۴ میلیارد تومان از بانک ملی و۲۰میلیارد از بانک تجارت واریز شد.

نماینده مردم آمل درمجلس عنوان داشت: با قراری که گذاشته شد هم اکنون منطقه لاریجان به عنوان منطقه سردسیر شناخته شده و هزینه گاز مصرفی نسبت به شهر آمل متفاوت می باشد و در واقع یک پنجم آن دریافت خواهد شد.

و تا پایان سال لوله گذاری گاز در منطقه لاریجان نیز به اتمام خواهد رسید.

وی درخصوص تعریض خیابان امام رضا(ع) آمل که جزو خواسته های بحق مردم منطقه می باشد عنوان داشت: با موافقت دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال برای تعریض این خیابان اختصاص پیدا کرده و شورای اسلامی شهر که در دوره جدید افراد فرهیخته ای هستند پیگیر مطالبات مردمی در این خیابان باشند.

یوسفیان ملا درخصوص رفع مشکل انتقال آب شرب روستای ایراء نیز اعلام آمادگی کرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.