پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تشکیل جلسه ستاد هماهنگی مراسم اربعین حسینی(ع)
مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری قزوین در این جلسه که در استانداری برگزار شد گفت: دبیرخانه ستاد مواردی را که زائران اربعین حسینی(ع) باید به ان توجه کنند را باید اطلاع رسانی کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جهانی پور گفت: زائران اربعین حسینی(ع) باید از طریق سامانه سماء به طور دست جمعی اقدام به ثبت نام کنند و صدور ویزا انفرادی صادر نخواهد شد.
وی افزود: امسال با توجه به اینکه قزوین به عنوان استان معین در مرز مهران است، بنابراین باید برنامه ریزی های منظمی در ستاد استانی انجام شود تا این مراسم به بهترین شکل برگزار شود.
جهانی پور در خصوص صدور ویزای زائران نیز گفت: ویزای زائران مراسم اربعین امسال توسط دفتر وزارت امور خارجه در استان به صورت گروهی صادر خواهد شد و زائران محترم نیز موظف به رعایت قوانین در هر مرحله ای می باشند.
وی گفت: در خصوص موارد مربوط به مسائل بهداشتی، درمانی، رفاهی و پذیرایی و حمل و نقل زائران نیز توسط کمیته های ستاد لازم است برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد تا زائران در مراسم اربعین حسینی(ع) به کربلای معلا اعزام شوند و بدون هیچ مشکلی به کشور باز گردند.
مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری در خصوص تشکیل کمیته های شش گانه ستاد مراسم اربعین حسینی(ع) در استان نیز گفت: کمیته های امنیتی و انتظامی، فرهنگی، آموزشی و اطلاع رسانی، حمل و نقل، اعزام، زیرساخت، مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه زیر مجموعه ستاد در استان تشکیل شده اند که هر کدام وظایف خود را تدوین و در نهایت به دبیرخانه اعلام خواهند کرد.
مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری در ادامه از همراهی مناسب صداوسیما در راستای اطلاع رسانی در مراسم اربعین سال گذشته قدردانی کرد و گفت: انتظار داریم در مراسم اربعین امسال نیز برنامه های مناسبی از سوی رسانه ملی اجرا شود و اطلاع رسانی گسترده ای نیز صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.