پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بخشدار لاریجان با حضور در یادواره شهدا روستای کهرود تصریح کرد؛
نهضت آسفالت در لاریجان شروع شد/اعتبار و آبروی مسئولان به برکت خون شهدا است
بخشدار لاریجان گفت: سعی می کنیم قسمت هایی از جاده نمارستاق، دلارستاق و بهرستاق را که نیاز به روکش آسفالت و گارد ریل حفاظتی و همچنین خط ترافیک دارد را بهبود بخشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شهدای منطقه دلارستاق لاریجان در امام زاده جوانمرد حمزه علیه السلام روستای کهرود برگزار گردید.

در این مراسم رضا مقدم، بخشدار لاریجان ضمن عرض خیر مقدم به سردار میرشکار که سخنران مراسم بود و حضار شرکت کننده در مراسم و تقدیر از برگزار کنندگان یادواره شهدا ، سخنان خود را با فرمایشات مقام معظم رهبری شروع نمود که در ادامه با هم می خوانیم.

بخشدار لاریجان در یادواره شهدای روستای کهرود بیان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، به راستی خانواده محترم و معزز شهدا چشم و چراغ ملت هستند.
وی در ادامه اعلام نمود: امنیت پایدار که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وجود دارد به برکت خون شهدا دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم است.

بخشدار لاریجان با تاکید بر این که انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعدی باید یکی از اصلی ترین و مهم ترین وظایف مسئولان و برگزار کنندگان مراسم یادواره شهدا باشد، خاطر نشان کرد: بخشدار و همه مدیران ادارات بخش لاریجان، سرباز مردم شریف و شهید پرور بخش می باشند و درب اتاق بخشدار به روی همه باز است، اگر پدر و مادر شهید یا جانبازان محترم ساکن بخش مشکلی داشته باشند و قادر به حضور در بخشداری یا اداره ای نباشند، پیامی هم در این خصوص به بخشدار برسد،شخصا به خدمت این عزیزان خواهم رفت تا مشکلاتشان را حل کنم.

رضا مقدم در ادامه افزود: در راستای توسعه بخش لاریجان با پیگیری ویژه عزت الله یوسفیان نماینده ارزشمند و گران قدر شهرستان آمل و لاریجان، شاهد توسعه و پیشرفت در این بخش خواهیم بود.

نهضت آسفالت در لاریجان شروع شد

وی در مورد برنامه هایی که در خصوص راه سازی لاریجان دارد گفت: سعی میک نیم قسمت هایی از جاده نمارستاق، دلارستاق و بهرستاق را که نیاز به روکش آسفالت و گارد ریل حفاظتی و همچنین خط ترافیک دارد را بهبود بخشیم.

بخشدار لاریجان در مورد آب رسانی و وضعیت برق به مردم اعلام نمود: یکی دیگر از مسایل مهم برای ما پیگیری آب شرب بهداشتی روستاهای بخش است که این موضوع با هماهنگی ادارات امور آب روستایی و شهری، اداره بهداشت و درمان مرتبا رصد می شود ، در مورد کمبود برق در روستا هم اگر در جایی کمبود برق هم داشته باشیم بلا فاصله مشکلات را مرتفع میکنیم.

رضا مقدم در یادواره شهدای روستای کهرود در خصوص سیاست های اقتصادی امسال گفت: یکی دیگر از سیاست های مسئولان بخش در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در راستای سیاست دولت مبنی بر رشد و شکوفایی اقتصادی و ایجاد اشتغال، حمایت از تولید و ایجاد اشتغال زایی می باشد که در این خصوص علی رغم وجود بعضی مشکلات و کمبودها تا حدودی موفق بودیم و برای جمعی اشتغال مستقیم ایجاد گردید.

وی در پایان گفت:اعتبار و آبروی مسئولان به برکت خون شهدا است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.