پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
۶ کشته و مصدوم حاصل حوادث رانندگی در شهرستان ساری
واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور کیاسر شهرستان ساری و برخورد یک دستگاه وانت پیکان با تاکسی شهری در محور خزرآباد این شهرستان منجر به 2 کشته و 4 مصدوم شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ساعت ۷ و ۴۵ دقیقه عصر روز گذشته، درپی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در عبور روستای “مازاروستاق” بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی کیاسر به محل حادثه اعزام شدند.
در این حادثه یک دستگاه خودروی پراید به رانندگی فردی به نام “محمد-ذ” با ۴ سرنشین به دلیل نامعلومی از مسیر خود منحرف و واژگون شد .
این گزارش حاکی است،بر اثر این حادثه راننده ۳۰ ساله این خودرو در دم جان باخت و سایر سرنشینان آن مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند .
همچنین،درپی کسب خبر دیگری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف یک دستگاه وانت پیکان با یک دستگاه تاکسی شهری در محور خزرآباد ساری، ماموران پاسگاه انتظامی “فرح آباد” برای بررسی علت حادثه به محل اعزام شدند .
در این حادثه که ساعت ۲۰ روز گذشته به وقوع پیوست سرنشین خودروی وانت پیکان به نام “معظمه-ح” ۲۵ ساله که ۶ ماهه باردار بوده است به شدت مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد .
در ادامه این گزارش آمده است ،نامبرده به علت شدت صدمات و جراحت های وارده در بیمارستان جان باخت وجسد وی به سردخانه منتقل شد .
علت این دو حادثه توسط کارشناسان پلیس راه و راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است .
 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.