پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
ورزش بابلسر دارای شورای روابط عمومی شد
با تدبیر مدیر ارزشی شهرستان بابلسر اسماعیل پهلوان و همت روابط عمومی پر تلاش این اداره مرتضی اسد پور، ورزش بابلسر دارای شورای روابط عمومی شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پهلوان در جلسه معارفه اعضا شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان بابلسر گفت : نقش روابط عمومی در کمک به تصمیم گیریهای مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی در خور توجه است و وظیفه مدیریت ارتباطات و روابط عمومی تنها انجام سخت افزاری امور نیست بلکه وظیفه اصلی آنها مدیریت افکار و اندیشه ها و نیازها به سوی افق و چشم انداز سازمان می باشد .
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود : باید با جمع آوری آمار و اطلاعات دقیق و جامع از ورزش شهرستان بتوانیم در سال ۱۴۰۲ به عنوان بهترین اداره ورزش و جوانان در سطح استان باشیم ، این هدف میسر نخواهد  شد جز با همکاری و همدلی هیات های ورزشی و شما دوستان و همکاران عزیز در شورای روابط عمومی .
پهلوان عنوان داشت : ما به دنبال نتیجه داراز مدت هستیم ،هر جا احساس کنیم برنامه های ما نیاز به تعدیل و بازنگری داشته باشد با رویکرد علمی و جدید آن را بازنگری خواهیم کرد .
در پایان براساس احکام صادره از سوی پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر ، آقایان  ابولقاسم فرجی ، سید احمد حسینی ، ایمان کریم پور ، اسماعیل فلاح ، محمد حسین احسانیان ، امین مستوفیان ، مرتضئ اسد پور ، رضا رحمتی ، رضا داداشی ، محمد اکبر زاده و سرکار خانم سامره عبدی بعنوان اعضا شورای روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بابلسر معرفی شدند . ضمنا از سوی رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر جناب آقای مرتضئ اسد پور با حفظ سمت به عنوان دبیر شورای ورابط عمومی و اطلاع رسانی ورزش شهرستان منصوب شد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.