پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جنایت در پایتخت از نوع آب پاشی!/قاتل در زابل دستگیر شد+عکس
کاگری در تهرانپارس دست به جنایت زده بود، در شهر زابل شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در ساعت ۱۵:۰۰ مورخه ۰۵/۰۸/۱۳۹۴ ، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس اعلام شد .
با حضور مأمورین کلانتری در محل اعلام شده واقع در یک ساختمان نیمه ساز و انجام بررسی اولیه مشخص شد که جوانی افاغنه بنام جعفر . م ( ۱۸ ساله ) که در این ساختمان به عنوان کارگر ساختمانی مشغول بکار بوده ، مورد اصابت جسم تیز ( چاقو ) از ناحیه قفسه سینه قرار گرفته و به علت اصابت ضربه به ناحیه حساس فوت نموده است .
جنایت در پایتخت از نوع آب پاشی!/قاتل در زابل دستگیر شد
پرونده در اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران ( ناحیه ۲۷ تهران ) ، پرونده جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
تحقیقات میدانی :
با حضور کارآگاهان اداره دهم در محل جنایت و انجام بررسی ها مشخص شد که در محل جنایت تعدادی کارگر تبعه افغانستان مشغول بکار بوده و مقتول و قاتلِ متواری شده از محل جنایت بنام عیسی . ش ( ۲۲ ساله ) نیز از کارگران ساختمانی هستند .
برابر اظهارات شاهدان صحنه جنایت ( کارگران افاغنه ساختمان ) ، مقتول پیش از وقوع درگیری منجر به جنایت در حال آب دادن دیوارهای سیمانی ساختمان بوده که به شوخی مقداری آب را بر روی سایر کارگران از جمله عیسی که در طبقه پایین مشغول بکار بودند ، پاشیده و همین موضوع باعث اعتراض عیسی و در ادامه درگیری لفظی مابین آندو با یکدیگر می شود ؛ در ادامه ، عیسی از طبقه پائین به طبقه بالا مراجعه و با چاقو یک ضربه به قفسه سینه جعفر زده !! و سریعا از محل متواری می گردد .
دستگیری متهم :
با توجه به متواری شدن بلامکان بودن متهم ، اقدامات پلیسی جهت دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت ؛ در ادامه و با انجام اقدامات پلیسی ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که متهم پس از متواری شدن از تهران ، به استان سیستان و بلوچستان – شهر زابل متواری شده و در یک مغازه سوپرمارکتی به عنوان کارگر مشغول بکار شده است .
جنایت در پایتخت از نوع آب پاشی!/قاتل در زابل دستگیر شد
با شناسایی مخفیگاه متهم در شهر زابل ، هماهنگی های لازم قضایی انجام و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با اخذ نیابت قضایی به شهر زابل اعزام و در مورخه ۲۸/۱۱/۱۳۹۴ موفق به دستگیری متهم شدند ؛ متهم در همان تحقیقات اولیه صراحتا اظهارات شاهدان صحنه جنایت را تأیید و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد .
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : متهم با قرار بازداشت موقت ، جهت انجام تحقیقات و تکمیل پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.