پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا: طاهری و قاسمی هم فینالیست شدند
روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از صبح امروز(چهارشنبه)در بانکوک تایلند آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حاضر در محل رقابت ها در حالی مسابقات ۵ وزن نخست مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از صبح امروز(۲۸ بهمن ماه)در بانکوک تایلند آغاز شد که نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است.
 در وزن ۶۶ کیلوگرم مهدی زیدوند پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل چوئئ از کره جنوبی صفر بر سه باخت تا در صورت حضور حریفش در دیدار فینال شانس کسب مدال برنز را داشته باشد.
در وزن ۷۵ کیلوگرم پیام بویری در دور نخست رابع خلیل از فلسطین را با نتیجه هشت بر صفر شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه دو بر صفر جون جی نا از چین را مغلوب کرد. وی در مرحله نیمه نهایی با شکست ۶ بر ۳ مقابل دوژان کارتی کوف از قزاقستان از رسیدن به فینال بازماند.
در وزن ۸۰ کیلوگرم رامین طاهری در مسابقه   یویا می تا از ژاپن را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد.وی در دور دوم آشیت دل محمداف از قزاقستان ۳ بر ۳از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رسید.طاهری در این مرحله با شکست ۸ بر صفر مقابل حریف ویتنامی به فینال رسید.
در وزن ۹۸ کیلوگرم مهدی علیاری در   اول ارسلان ساپار ممداف از ترکمنستان را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد.، وی در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۲ محمد ابراهیم عبدالفتاح کشتی گیر مصری الاصل تیم بحرین را مغلوب کرد.علیاری در مرحله نیمه نهایی با شکست سنگ جون کیم از کره جنوبی به فینال رسید.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امیر قاسمی منجزی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کاظم بایف از قزاقستان را ۶ بر صفر از پیش رو برداشت و به دور بعد رسید.وی در مرحله نیمه نهایی با شکست ۳ بر صفر عبداله یف ازبکستان به فینال رسید.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.