پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به مناسبت روز بهزیستی؛
دیدار اعضای شورای اسلامی شهر آمل با رییس و کارکنان اداره بهزیستی
به مناسبت روز بهزیستی ، اعضای شورای اسلامی شهر آمل با حضور در اداره بهزیستی با رییس و کارکنان این اداره دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن تبریک روز بهزیستی و خداقوت به کارکنان مجموعه بهزیستی شهرستان از زحمات پرسنل خدوم و زحمتکش این اداره تقدیر کرد و گفت : روز بهزیستی، فرصت مناسبی برای بیان اهمیت، کارکردها و خدمات گسترده و مؤثر این مجموعه خدماتی است .
رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : با توجه به این که قشرهای آسیب پذیر و کم درآمد جامعه از مخاطبان تامین اجتماعی و بهزیستی هستند لذا ارائه خدمات درست و به موقع، موجب افزایش امید و رضایت مندی در این گروه ها می شود .
وی با بیان اینکه، جامعه هدف بهزیستی، نیازمندان واقعی جامعه هستند خاطرنشان کرد : خدمت به معلولین و نیازمندان جامعه عبادت ارزشمندی است که در این راستا باید بهزیستی خدمات توانبخشی به معلولان را تقویت کند .
خسرو ابراهیم زاده نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه رییس و کارکنان اداره بهزیستی و با بیان اینکه خدمت در این نهاد منشا خیر و برکت دنیوی و اجر اخروی است گفت : خدمت به مددجویان عشق می‌خواهد و این کار بسیار ستودنی است .
نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اقدامات انجام شده شورا و شهرداری در خصوص همسان سازی و مناسب سازی پیاده روهای معابر شهری گفت : معلولان ولی‌نعمتان جامعه و بهزیستی هستند و همه باید تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به این قشر به کار گیریم و امیدوارم با همدلی و همراهی مسئولین و مردم، بتوانیم گام های موثری در این راه برداریم .
وی تصریح کرد : یکی از مهمترین دیدگاه های شورا و شهرداری برای احداث پروژه ها، در نظر گرفتن فضایی مناسب برای رفاه معلولان می باشد و در این خصوص بزودی با همکاری مجموعه بهزیستی کلنگ پارک معلولین زده خواهد شد تا پارکی با مشخصه های کامل و موقعیت دسترسی خوب برای معلولین عزیز احداث شود .
در پایان وحید حسین زاده رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل در خصوص اهمیت وظایف بهزیستی در کلیه حوزه های اجتماعی، توانبخشی، فرهنگی و پیشگیری مطالبی را عنوان و به امر آموزش و اهمیت آن در پیشگیری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی ناشی از برخی انحرافات اشاره کرد و تاکید کرد : هماهنگی، همدلی و مشارکت از الویت های ضروری محسوب می گردد .
وی گزارشی از عملکرد فعالیت ها و برنامه های حمایتی و توانبخشی اعضای تحت پوشش ارائه کرد و افزود : حضور مسئولین در این نوع مراکز باعث دلگرمی کودکان بی سرپرست شده و باعث امید به زندگی بهتر و حضور مستمر در جامعه می شود .
رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل خاطرنشان کرد : فعالیتهای خوبی برای شهروندان معلول در سطح شهر به انجام رسیده است ولی باید سعی کنیم تا نگاه و دید شهروندان را به جامعه معلولین عوض نموده و شهروندان را با فعالیت ها و توانمندی های این قشر بیشتر آشنا نماییم .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.