پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

در دیداری گرم و صمیمی;
خبرنگاران سایت مازندرانه با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل دیدار کردند+ تصاویر
ظهر امروز نشست صمیمی و مشترکی بین خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه و امیر امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ظهر امروز نشست صمیمی و مشترکی بین خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه و امیر امیرنیا رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برگزار شد.

سید مصطفی صادقی مدیر مسئول پایگاه خبری مازندرانه با بیان اینکه سایت ما دارای هیچ جناه سیاسی خاصی نیست، بیان کرد: مازندرانه با وجود فعالیت هایی که در سطح استان مازندران انجام می دهد به هیچ جناهی وابسته نیست و اخبار آن با صداقت و درستی منتشر می شود.

وی ادامه داد: بخش اعظمی از خبرنگاران ما را قشر جوان تشکیل می دهند که مطمئنا در آینده بیشتر از آن ها خواهید شنید.

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه با بیان اینکه در آینده ای نه چندان دور برنامه های فرهنگی زیادی داریم، گفت: به زودی فعالیت هایی در سطح استان و کشور از مجموعه مازندرانه برگزار می شود که مطمئنا بازخورد های بسیارخوبی را به همراه خواهد داشت.

وی افزود: سایت مازندرانه از زمان تاسیس تا به حال با توجه به مدت زمان کم فعالیت، کارهای بزرگی انجام داده است و قصد دارد این روند را در قالبی جدیدتر و فضایی بازتر انجام دهد.

سید مصطفی صادقی با بیان اینکه مشکلات زیادی برای قشر خبرنگار وجود دارد گفت: امیدواریم که به زودی با برنامه ریزی هایی که اداره فرهنگ و ارشاد برای این قشر دارد بتوانیم مشکلات را در این حوزه حل کنیم و همانند دیگر استان ها با همبستگی پیش برویم.

در ادامه امیر امیرنیا حضور حداکثری خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه را تحسین کرد و اظهار داشت: تا کنون هیچ یک از پایگاه خبری شهرستان به صورت تیمی در اداره فرهنگ و ارشاد حضور پیدا نکردند و این کار بسیار خوبی بود و جای تحسین دارد.

وی ادامه داد: اکثریت خبرنگاران این پایگاه خبری از قشر جوان هستند که این موضوع باعث می شود در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی بیشتر سایت مازندرانه باشیم.

امیر امیرنیا گفت: هر جا فعالیت ها به صورت تیمی انجام شود، موفقیت کار چندین برابر می شود و با این جو دوستانه و افراد توانمند و جوان یقین داشته باشید که این مجموعه بزرگ و بزرگ تر خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آمل با بیان اینکه اکثر خبرنگاران جوان در رسانه ها بصورت رایگان فعالیت می کنند، بیان کرد: من با فعالیت های فی سبیل الله خبرنگاران در رسانه ها موافق نیستم زیرا این امر باعث می شود خبرنگار بعد از مدتی از فعالیت دست بکشد، در هر صورت خبرنگاری هم جزو مشاغل حساب می شود و کار کردن بدون دریافت هزینه خوشایند نیست.

وی با اظهار اینکه از درآمد ناچیز پایگاه های خبری نیز اطلاع دارد گفت: مدیرمسئول پایگاه های خبری نباید فقط به تهیه خبر و ریپورتاژ ها اکتفا کنند و باید در زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی حضور پیدا کنند و با انجام فعالیت های اقتصادی و ارائه پیشنهادات مختلف به کسب درآمد بپردازند.

رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان آمل با نارضایتی درباره دیده نشدن مفاخر این شهر گفت: بسیاری از هنرمندان و مفاخر این شهر گمنام هستند و در شهرستان دیده نمی شود، از رسانه ها انتظار می رود با مفاخر و هنرمندان این شهر ارتباط برقرار کنند و با آنها گفتگویی داشته باشند تا مردم شهرستان بیشتر آنها را بشناسند.

گفتنی است در پایان این دیدار، خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه در اقدامی پسندیده با حضور در بقعه ناصرالحق، از یادمان شهدای یمنی بازدید کرده و با شهدا تجدید میثاق کردند.

     

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.