پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دبیر کمیسیون ماده صد شهرداری آمل در گفتگو با مازندرانه بیان کرد;
تخلف از اصول قانونی برای ساخت ساختمان باعث اجرای ماده صد می شود
دبیر کمیسیون ماده صد شهرداری آمل، گفت: زمانی که در ساخت بنا و ساختمان تخلفی از اصول قانونی صورت بگیرد شرایط ایجاد ماده صد را فراهم می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دبیر کمیسیون ماده صد شهرداری شهرستان آمل ،محمد جواد اصغری در خصوص ماده صد گفت: تخلف از اصول قانونی برای ساخت ساختمان باعث اجرای ماده صد می شود.

دبیر کمیسیون ماده صد شهرداری شهرستان آمل ،محمد جواد اصغری در خصوص ماده صد گفت: زمانی که در ساخت بنا و ساختمان تخلفی از اصول قانونی صورت بگیرد شرایط ایجاد ماده صد را فراهم می کند.
وی ساخت بنا بدون پروانه کسب را از شرایط ماده صد خواند و افزود: ساختن بیشتر بنا علاوه بر آنچه در پروانه کسب گرفته شده و تخلفات از این دست باعث ایجاد ماده صد می شود.
محمد جواد اصغری در خصوص استفاده جریمه های ماده صد بیان کرد: جریمه های که بابت کسری پارکینگ پرداخت می شود به حساب مشخصی وارد شده و برای احداث پارکینگ عمومی صرف می شود و در بقیه موارد بیشترین مصرف این جریمه ها در ساخت عمران و آبادانی شهر می شود.
وی ادامه داد: جریمه ها بر اساس قیمتی که در سال ساخت بنا، توسط شورای شهر تعیین شده است، مشخص می شود و ضریب این قیمت توسط اعضای کمیسیون بررسی و مشخص می گردد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.