پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
مرکز خدمات پردازش سریع دانشگاه مازندران راه اندازی شد
مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه، از راه اندازی و بهره برداری مرکز خدمات پردازش سریع دانشگاه مازندران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه افزود: با حمایت و پشتیبانی دکتر فاطمی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران، مرکز خدمات پردازش سریع دانشگاه راه اندازی و آماده ی بهره برداری می باشد.

دکتر یگانگی در خصوص ویژگی های این مرکز بیان داشت: این مجموعه با در اختیار داشتن سخت افزارهای مناسب و تامین شرایط محیطی لازم، بستر مناسبی را برای انجام پردازش های سنگین و طولانی جهت تمامی کاربران علاقه مند فراهم می آورد. این در حالی است که قابلیت ارایه خدمات پردازشی و دسترسی به خدمات این مرکز از تمام نقاط کشور از طریق شبکه اینترنت برای اعضای هیات علمی دانشگاه مازندران و سایر کاربران از طریق دسترسی راه دور امکان پذیر می باشد.

مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه مازندران در خصوص پرداخت هزینه ی خدمات پردازشی این سیستم گفت: در حال حاضر پرداخت این هزینه برای اعضای هیات علمی دانشگاه مازندران با استفاده از اعتبار ویژه ی پژوهشی امکان پذیر بوده و برای سایر کاربران دانشگاهی نیز تخفیف های مناسبی در نظر گرفته شده است.

یادآور می شود: علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به وبگاه مرکز پردازش سریع  hpc.umz.ac.ir  یا وبگاه دانشگاه مازندران مراجعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.