پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تلاش برخی کشور ها برای ایجاد ناامنی و آشوب در ایران همزمان با برگزاری انتخابات
سردار حسین اشتری گفت: مرزداران ما با دفاعی که انجام دادند، از ورود تروریست‌ها به کشور جلوگیری کردند، اقدامات تلافی‌جویانه انجام خواهد شد و تروریست‌ها پاسخ حملات خود را دریافت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به شهادت چند تن از ماموران ناجا در مرزهای کشور اظهار داشت: مرزداران ما با دفاعی که انجام دادند، از ورود تروریست‌ها به کشور جلوگیری کردند، این رشادت‌ها قابل تحسین است و اقدامات تلافی‌جویانه انجام خواهد شد و تروریست‌ها پاسخ حملات خود را دریافت خواهند کرد.

وی افزود: ما در داخل کشور از امنیت پایدار برخوردار هستیم و با همت دستگاه‌های نظامی، انتظامی و امنیتی هیچ مشکلی در داخل کشور وجود ندارد.

فرمانده ناجا گفت: در ایام انتخابات ریاست جمهوری، کشورهای زیادی تلاش کردند تا در داخل ایران ایجاد ناامنی و آشوب کنند ولی انتخابات در امنیت کامل برگزار شد و ما این را مرهون تدابیر رهبر معظم انقلاب و تلاش‌های دستگاه‌های نظامی، انتظامی و امنیتی هستیم.

سردار اشتری در خصوص تدابیر اتخاذ شده برای ایام ۱۴ خرداد عنوان کرد: اقدامات و هماهنگی‌های لازم انجام شده و همانند سال‌های گذشته مردم می‌توانند با اطمینان خاطر در این مراسم باشکوه شرکت کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.