پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران خبر داد;
۱۵ تخلف انتخاباتی در مازندران گزارش شده است
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران گفت: تاکنون ۱۵ مورد تخلف انتخاباتی در سطح استان گزارش شده و در دادسراهای استان مورد پیگیری قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت الاسلام اسدالله جعفری صبح یکشنبه در جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات انتخاباتی با تاکید بر ممنوعیت استفاده از هرگونه امکانات و اموال دولتی برای تبلیغات کاندیداها، به برخی تخلفات صورت گرفته در این خصوص اشاره و تصریح کرد: دستگاه قضایی در استان مازندران مکلف به انجام مر قانون است و بر بحث مشارکت حداکثری و ایجاد شور انتخاباتی نیز تاکید ویژه ای دارد.

این مقام قضایی با اشاره به محورهای اصلی فعالیت در حوزه انتخابات، اظهار کرد: برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلی مربوط به انتخابات، دستگاه قضایی در حوزه‌های پیشگیری، رسیدگی و برخورد قضایی اقدام می‌نماید و قطعاً هرگونه تخلفات و جرائم در حوزه انتخابات رصد و پیگیری خواهد شد.

دادستان مرکز مازندران با بیان اینکه فعالیت‌های فضای مجازی در رصد دستگاه قضایی و ادارات ذیربط قرار دارد، تاکید کرد: طی روزهای گذشته جلسه بسیار خوبی نیز با مدیران کانال‌های تلگرامی استان مازندران برگزار و تذکرات لازم در این خصوص ارائه شده است.

حجت الاسلام جعفری خاطرنشان کرد: اقدامات لازم در بحث امنیت انتخابات انجام گرفته و دادستان‌های حوزه‌های قضایی مازندران بر برگزاری سالم انتخابات و رعایت دقیق قانون، نظارت کامل دارند.

منبع : مهر

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.