پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد;
کشف یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال کالای قاچاق در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران از کشف 54 دستگاه اسیلت خارجی قاچاق توسط ماموران پلیس آگاهی استان و شهرستان آمل خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سیدمحمود میرفیضی درباره جزئیات این خبر، گفت: به منظور حمایت از تولیدات داخلی در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال و در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا وارز ماموران پلیس اگاهی موفق به شناسایی یکی از عاملان عرضه کالاهای خارجی قاچاق در سطح استان شدند .

فرمانده انتظامی استان مازندران از دیگر اهداف اجرای این طرح را ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم و تحقق رمصادیق اصلی مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد و افزود: در اجرای این طرح کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز پلیس آگاهی استان با همکاری ماموران پلیس آگاهی شهرستان آمل موفق شدند متهم را در حین انتقال کالاهای خارجی قاچاق در محور هراز شناسایی کنند .

وی ، خاطر نشان کرد: ماموران در عملیاتی ضربتی خودروی مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن ۵۴ دستگاه کولر اسپیلت خارجی قاچاق کشف کردند .

سردار میرفیضی در ادامه ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: کالاهای کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .

فرمانده انتظامی مازندران در خاتمه ، با اشاره به این که خرید، فروش و استفاده از کالاهای خارجی ضربه به اشتغال و تولیدات داخلی است و منجر به رواج بیکاری در جامعه خواهد شد از مردم خواست برای حمایت از اشتغال و تولیدات داخلی، در صورت شناسایی عاملان عرضه کالاهای قاچاق مرتب را در اسرع وقت به پلیس۱۱۰ اعلام کنند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.