پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

کتک زدن مردم توسط فرمانداران هم حزب جهانگیری در دولت روحانی
جهانگیری گفت: به خاطر سیلی خوردن فلان پیرزن از مامور شهرداری خیلی ناراحت شدم! این در حالی است که فرمانداران دولت تدبیر و امید که عمدتا از حزب متبوع او (کارگزاران) هستند، چندین نفر را از مردم در همین دولت کتک زده اند که جهانگیری هیچ واکنشی نشان نداده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جهانگیری در مناظره گفت: به خاطر سیلی خوردن فلان پیرزن از مامور شهرداری خیلی ناراحت شدم! این در حالی است که فرمانداران دولت تدبیر و امید که عمدتا از حزب متبوع او (کارگزاران) هستند، چندین نفر را از مردم در همین دولت کتک زده اند که جهانگیری هیچ واکنشی نشان نداده است.

 

شهریار عباس آبادی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران و فرماندار شهر صحنه یک پلیس راهنمایی را به خاطر جریمه کردن ماشین فرماندار سیلی زد و اتفاقا در برنامه پایش (برنامه مجری مناظره ها) سرگرد سیلی خورده با رای مردم قهرمان هفته شد.

 

یک پیرمرد کارمند شهرداری در عنبر آباد هم که به دستور شهردار در حال جمع کردن عوارض در محوطه یک نمایشگاه بود نیز توسط فرماندار این شهربا مشت و لگد کتک خورد.

 

پرتاب قندان توسط معاون فرماندار پیرانشهر به سمت ارباب رجوع و حمله مدیر آموزش و پرورش گرمه به  یک سخنران، کتک زدن یک نوجوان ۱۳ ساله توسط بخشدار ماسال و… در دولت یازدهم از این دست بوده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.