پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پیکر مرزبانان شهید تشییع شد; گمانه‌زنی‌ها درباره جزئیات حمله تروریست‌ها به هنگ مرزی
صبح امروز پیکر مطهر ۹ مرزبان شهید هنگ مرزی میرجاوه در حالی تشییع شد که برخی رسانه‌ها از ربودن یک سرباز مرزبان توسط تروریست‌ها خبر داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صبح امروز پیکر ۹ شهید مرزبانی هنگ مرزی میرجاوه که عصر روز چهارشنبه در درگیری با تروریست‌ها در مرز پاکستان به شهادت رسیده بودند طی مراسم ویژه نظامی تشییع و پیکر مطهر این شهیدان به زادگاهشان فرستاده شد.

بر اساس اعلام سایت پلیس، در مراسم تشییع این شهیدان، فرمانده مرزبانی ناجا، فرماندهان استانی سپاه، ارتش و نیروی انتظامی و دیگر مسئولین لشکری و کشوری حضور داشتند.

به گزارش تسنیم، گرچه وقوع این اتفاق احساسات بسیاری از مردم کشور را برانگیخته و واکنش‌های بسیاری را به دنبال داشته است ولی هنوز جزئیات دقیقی از درگیری تروریست‌ها با مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه اعلام نشده است و پس از گذشت دو روز از این حادثه، هنوز ابعاد ناگفته بسیاری باقی است و مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تنها ساعاتی بعد از وقوع این حمله تروریستی، مسئولیت حمله را متوجه پاکستان کرد و تنها جزئیاتی که از سوی این مرکز عنوان شد، شلیک تروریست‌ها به مرزبانان شهید از خاک پاکستان و با سلاح‌های دوربرد بود.

این در حالی است که صبح امروز برخی از منابع خبری به قول یکی از سربازان حاضر در این حمله تروریستی مدعی شدند «تروریست‌ها بعد از شهادت مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه، به آن‌ها تیر خلاص زده و یکی از سربازان زنده مرزبانی را با خود بردند.»

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.