پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
نوجوان ۱۵ ساله آملی قربانی نزاع خیابانی
فرمانده انتظامي شهرستان آمل از وقوع نزاع و درگيري خونين بين سه نوجوان و قتل جوان 15 ساله خبر داد و افزود: با پیگیری شبانه روزی کاراگاهان پلیس آگاهی عامل قتل شناسايي و دستگير شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ  ولی الله گنجیان مقدم در تشریح جزیئات این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع درگیری بین سه نوجوان در روستای اسکومحله امامزاده عبدالله آمل، عوامل فرماندهی انتظامی بخش امامزاده عبدالله سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، سه نوجوان به دلیل اختلاف و مشاجرات در فضای مجازی با یکدیگر درگیر شدند که در این بین فردی به نام “رضا-ک” از سوی فردی دیگر به نام “علی -ر” با ضربات چاقو به شدت مصدوم و به قتل رسید.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصریح کرد: در پی فرار قاتل از صحنه جرم و اختفاء وی بلافاصله با هماهنگی قضائی و تشکیل اکیپ ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی و پلیس امنیت ، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

گنجیان مقدم افزود: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس، مخفیگاه قاتل شناسائی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

وی ادامه داد:متهم در تحقیقات ضمن اقرار به بزه انتسابی اظهار داشت در فضای مجازی”تلگرام” و طی تماس تلفنی مشاجراتی با دوست مقتول داشتم و در روز واقعه همدیگر را به مواجهه حضوری دعوت کرده و وقتی به محل قرار آمدیم مشاجره لفظی ما به درگیری و نهایت ایراد ضرب با چاقو منجر شد و من پس از آن از صحنه فراری شدم.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه اغلب این رفتار های پرخطر و پرخاشگرانه نوجوانان نتیجه بازی های خشن رایانه ای و فیلم های ماهواره ای و فضای نامناسب تلگرام است، خاطر نشان کرد: پرخاشگری و خشونت از جمله موضوعات اساسی مطرح شده در بازی های رایانه ای و فیلم های ماهواره ای و مشغله زیاد نوجوانان با گوشی همراه و لپ تاپ و رایانه است به شمار می آید.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.