پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

حجت‌الاسلام رئیسی در جمع مردم یزد: رقیب فقر و بیکاری در کشور هستم/ با طرح مسکن کرامت می‌توان مشکل بیکاری جوانان را حل کرد
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: فقر، بیکاری، بی‌شغلی، خجلت سرپرست خانواده زیبنده این کشور نیست و با عزمی راسخ و مدیریت انقلابی، می‌توان ساختارهای ایجاد کننده فساد را شناسایی و برخورد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با حضور در استان یزد در جمع مردم این استان طی سخنانی اظهار داشت: فقر، بیکاری، بی‌شغلی، خجلت سرپرست خانواده زیبنده این کشور نیست. فساد اداری زیبنده این نظام مقتدر نیست.

حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: بدون شک کشوری که هشت سال مقاومت کرده و در حوزه های مختلف هوا و فضا و موشکی و در مساله علم و فناوری و نانو حرف اول را می زند می تواند یک نظام اداری را بدون هر گونه فساد رقم بزند، دولت اسلامی موظف است زمینه های رشد و کرامت انسان را مهیا کند.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: با عزمی راسخ و مدیریت انقلابی، می توان ساختارهای ایجاد کننده فساد را شناسایی و برخورد کرد.

وی با بیان اینکه من رقیب این و آن نیستم، بنده رقیب فقر و بیکاری در کشور هستم افزود: وضعیت و شرایط کشور به لحاظ پولی و نظام بانکی نگران کننده است.

رئیسی همچنین خاطرنشان کرد: دانشگاه این استان از بهترین ها است و می توان مبتنی بر نیروی انسانی و ذخایر کشور وضعیت را به نفع مردم تغییر داد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.