پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رضایی در صفحه شخصی خود نوشت: اصلح کسی است که وحدت و ارزش‌های انقلاب را تؤامان تحقق بخشد/ نباید با شعار اصلح، وحدت نیروهای انقلاب را کم رنگ کرد
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه وحدت بدون اصلح ممکن نیست و هیچ نامزدی هم جز با وحدت موفق نمی‌شود، گفت: اصلح کسی است که وحدت و ارزش‌های انقلاب را تؤامان تحقق بخشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه شخصی خود نوشت: وحدت بدون اصلح ممکن نیست و هیچ نامزدی هم جز با وحدت، موفق نمی‌شود.

وی افزود: بنابراین نباید با شعار اصلح، وحدت نیروهای انقلاب را کم رنگ کرد؛ همچنان که با شعار وحدت هم نباید اصلح بودن نامزدها را نادیده گرفت.

رضایی ادامه داد: هر کاندیدا، هرچقدر هم که صلاحیت داشته باشد، اگر نتواند کارآمدی جمعی را ایجاد یا مدیریت کند، انتظارات مردم بی‌نتیجه خواهد ماند. بر عکس، هرکاندیدایی که بیشترین بسیج نخبگان و شایستگان را سامان دهد، احتمالا قادر به حل مشکلات کشور نیز خواهد بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه البته شرط دیگری هم برای شناسایی اصلح باید بدان افزود، گفت: آن شرط رعایت ارزش‌های اصیل انقلابی و دوری از تحجر و غرب زدگی در اداره کشوراست.

وی در پایان تصریح کرد: با این حساب، اصلح کسی است که وحدت و ارزشهای انقلاب را تؤامان تحقق بخشد. امیدوارم یکی از این دو برادر و کاندیدای انقلابی که آستین بالا زده و خود را در معرض انتخاب ملت قرارداده‌اند، وحدت را قبل و بعد از پیروزی محترم شمرده و آن را اجرایی کند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.