پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
اعمال محدودیت های ترافیکی از فردا در جاده های مازندران
به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته، محدوديت ها و ممنوعيت های ترافیکی در محورهای موصلاتی استان مازندران به اجرا در خواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد ، به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی در محورهای موصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

موتورسیکلت :

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۹ اردیبهشت از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره – تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محور هراز :

تردد همه تریلرها کماکان ممنوع است .

تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ اردیبهشت ممنوع است.

محور سوادکوه :

تردد همه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۸ اردیبهشت از تهران به قائم شهر و بالعکس ، ممنوع است.

محور چالوس :

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز جمعه ۸ اردیبهشت از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین موادسوختی ویا فاسدشدنی از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.