پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
کشف ۲۲ فقره انواع سرقت در استان مازندران
معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران از کشف بیش از 22 فقره انواع سرقت طی 24 ساعت گذشته در سطح استان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ  ناصرعلی صفر پور با اعلام این خبر، افزود: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با جرایم، ماموران انتظامی در پلیس های تخصصی، کلانتری ها و پاسگاه های سطح استان طی ۲۴ ساعت گذشته در چندین مرحله عملیات پلیسی موفق شدند، بیش از ۲۲ فقره انواع سرقت را کشف کنند.

وی تصریح کرد: در این خصوص تعداد زیادی از متهمان به سرقت شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران همچنین از کشف بیش از دو دستگاه خودرو سرقتی و سه دستگاه موتورسیکلت مسروقه طی این مدت خبر داد و افزود: بیشترین آمار سرقت مربوط به سرقت داخل خودرو، منزل، مغازه، کیف قاپی و سرقت از اماکن بوده است.

سرهنگ صفر پور خاطر نشان کرد: در راستای مقابله با موادمخدر و برخورد با خرده فروشان مواد در۲۴ ساعت گذشته ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با همکاری دیگر عوامل انتظامی در سطح استان با اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز بیش از ۲۱ متهم به تهیه وتوزیع موادمخدر و معتادان متجاهر را شناسایی و دستگیر کردند.

وی از کشف بیش از هفت کیلوگرم انواع موادمخدر شامل حشیش، تریاک، هروئین و شیشه طی روز گذشته خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.